Navigace
Dnes je Pondělí, 16. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Aktuální soupiska

[Generováno 16. 7. 2018, 20.25]

A tým

# Jméno a příjmení Věk Post Hůl
36 Filip Hrbek 30 B (PK) L
29 Tomáš Pilař 26 LO P
4 Roman Jahoda 33 PO (PK) L
21 Adam Pažout 33 PO L
7 Michal Toman 33 PO (PK, C) L
19 Miroslav Jahoda 34 C P
28 Ondřej Daniš 30 C (PK) L
79 Daniel Bora 22 C P
57 Jakub Milion 31 LK P
20 Michal Pozler 34 LK (LO) P
16 Vojtěch Šust 30 LK P
11 Martin Karlovský 38 PK L
9 Ondřej Rabiňák 26 PK (C) L
97 Štěpán Feist 27 PK (PO, LO) L

B tým

# Jméno a příjmení Věk Post Hůl
72 Michal Křivánek 28 B
69 Miroslav Repčík 29 LO (LK) P
7 Tomáš Nový 33 PO (LO) L
89 Jakub Toušek 29 C L
23 Michael Podlaha 27 PK L
Jan Rezek 35 PK (LK) L
6 Martin Ondráček 28 PK (C) L

Bývalí nebo neaktivní hráči

# Jméno a příjmení Věk Post Hůl
12 Tomáš Cebak 32 B (LO) L
26 Filip Hron 34 B (LK) P
30 Daniel Dobrovolný 33 B
99 Marek Fröhlich 33 B
52 Martin Hořínek 25 B
Lukáš Marek 31 B
3 Jiří Bambous 34 LO L
33 Vojtěch Rabiňák 30 LO (LK, C) P
69 Filip Starý 34 LO (LK) L
Jáchym Jakeš ? LO (LK) P
88 Jan Pilař 30 LO L
22 Adam Kvapilík 28 LO P
77 Vladimír Chovanec 31 LO L
14 Michal Zvára 29 LO P
13 Ondřej Koráb 32 LO (C, LK) P
3 Vlastimil Tuma 32 LO P
58 Jan Krameš 25 LO (PO) L
22 Adam Šachl 30 LO L
78 Viktor Musil 29 PO (C) L
22 Vojtěch Novák 30 PO (PK) L
2 Václav Semrád 35 PO (LO) L
43 Lukáš Randa 30 PO (LO) L
25 Dušan Hrstka 33 PO (LO, PK) L
85 Miloš Poživil 33 PO (PK) L
5 Daniel Krysa 22 PO (PK) L
Vladimír Hričoviny 27 PO L
15 Jan Bezouška 33 C (LO) P
6 Jan Salač 33 C (LO) L
44 Jiří Tománek 27 C P
58 Pavel Jursík 33 C (LO) P
24 Jan Fiedler 30 C (PK) L
8 Martin Záruba 31 C (LO) P
23 Dan Košťál 33 LK (C) L
68 Martin Musil ? LK (PK) P
27 Štěpán Tůma 31 LK (C, PK) L
13 Ondřej Klíma [Čelákovice] 140 LK (C) P
90 Martin Volný 39 LK (PK) P
6 Lukáš Fietzek 27 LK (PK) P
32 Tomáš Mrázek 32 LK P
92 Aleš Mostecký [Čelákovice] 33 LK (LO) P
66 Jan Turek 28 LK P
17 Ondřej Krejčíř 29 LK (PK, LO) P
77 Daniel Mendyka 27 LK (PK) P
12 Tomáš Čihák 30 PK (C) L
9 Martin Košťál 32 PK L
58 Ivan Sagač 59 PK L
71 David Sluka [Čelákovice] 34 PK (LK) L
10 Tomáš Sláma [Tago Mago] 30 PK (C) L
18 Michal Pletánek 31 PK (C) L
14 Jonáš Krása 31 PK (PO) L
26 Ondřej Matula 28 PK (C, PO) L
10 Josef Slavík 27 PK (LO, PO) L
81 Milan Kouba 28 PK L
9 Jakub Šlahounek 36 PK L
91 Jakub Rybka 30 PK (PO) L
14 Štěpán Vališ 24 PK L
Jonáš Volf 21 PK L
64 Lukáš Růžek 28 PK L
Statistiky »

Poslední turnaj:

[5. 5. 2018, Kotlářka]

10.30 Břevnov – Las Plantas 3:10

Přejít

15.00 Desperados – Břevnov 7:6n

Přejít

Příští turnaj:

[1. 1. 1970, ]
Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor