1. [04:00 – N] Miroslav Jahoda 1 (Jiří Bambous 1)

Vyloučení

Žádné vyloučení

Vyloučení soupeře

Komentář

Proti starým známým z Nea jsme nezačali špatně, když se už ve čtvrté minutě odrazila střela Jirky Bambouse od boty Mirka Jahody mimo dosah brankáře soupeře a ujali jsme se tak vedení 1:0. Nicméně jednodušše hrající Neo, v (téměř?) nezměněné sestavě oproti loňské sezoně v 7. lize, se dostávalo do stále více šancí a čekání na první gól v naší síti ukončil soupeř v 21. minutě. Zanedlouho přidal další branku a rázem jsme museli dotahovat. Ani varující stav nás neprobral k )většímu) pohybu a Neo bylo stále nebezpečnější. Ve 37. minutě Neo zvýšilo na 3:1 a výsledek pak uzavřelo střelou do naší prázdné branky. Výrobně chytající Filip Hron potvrdil svou formu z minulého turnaje a dlouho nás držel ve hře o dobrý výsledek. Nicméně s běhajícím soupeřem jsme si neporadili a po právu prohráli. Díky absencím několika klíčových hráčů odehrál celé utkání poprvé ve středu útoku Dan Košťál a vedl si velice dobře.