1. [25:00 – N] Jakub Milion 1 (Roman Jahoda 1)
  2. [29:00 – N] Jakub Milion 2 (Roman Jahoda 2)
  3. [38:00 – N] Jan Salač 1 (Viktor Musil 4)

Vyloučení

Žádné vyloučení

Vyloučení soupeře

Komentář

Šiška. Jako vyvolávač zlých duchů se v sobotu ukázal guru Ivan Sagač. Proti Lhokamu jsme začali hrát na tři útoky a dvě obrany, ale ráz utkání určila branka inkasovaná už po 91 vteřinách. Ve zbytku třetiny jsme se nedostali pořádně do hry a další obdržená branka byla na spadnutí. Minutu a půl před přestávkou jsme znovu inkasovali a Lhokamo navýšilo vedení na 0:2. Do druhé části jsme vstoupili bez druhého útoku a Tomáše Nového nahradil v prvním útoku Jakub Milion. Ten odehrál své druhé utkání za tým mužů, ovšem poprvé na svém typickém místě levého křídla. Třetina se nám vydařila, když jsme si začali vypracovávat šance a nedělali tolik chyb na vlastní polovině. První gól však padl až ve 25. minutě, když právě Milion zužitkoval přihrávku Romana Jahody a po důrazném průniku zakončil. Zanedlouho ale Lhokamo opět odskočilo na dvoubrankový rozdíl a Milionova druhá branka po podobné akci, jako při první trefě, nás znovu dostala jen na dosah. Ve třetí části nás po několikáté zabolela stará rána, a to vstupy do třetiny. Po půl minutě první gól a ve 34. už 2:6. Přesný zásah Honzy Salače sice znamenal snížení na 3:6, minutu před koncem ale jiskřičku naděje uhasilo Lhokamo sedmou ranou. V první a části třetí třetiny jsme byly výrazně pozadu a proti pohyblivému soupeři jsme neměli moc šancí na úspěch. Málo střel, navíc z ne zrovna vyložených pozic, a příliš chyb v obraně, takový byl obraz našeho sobotního utkání. Ve druhé části jsme se sice zvedli a zabojovali, ale nedokázali jsme otočit utkání a pořád byli o krok pozadu. Skóre je možná příliš vysoké, porážka ale bez debat zasloužená.