1. [05:00 – N] Jan Bezouška 6 (Jan Salač 2)
  2. [10:00 – N] Roman Jahoda 9 (Michal Pozler 3)
  3. [16:00 – N] Roman Jahoda 10 (Michal Toman 2)
  4. [21:00 – N] Miloš Kratochvíl 2 (Jan Salač 3)
  5. [28:00 – N] Jan Salač 3 (Roman Jahoda 7)
  6. [34:00 – N] Michal Pozler 7 (Roman Jahoda 8)

Vyloučení

Žádné vyloučení

Vyloučení soupeře

Komentář

Oproti rannímu utkání jsme po rychlé brance nevyklidili pole a pokračovali v nátlakové hře, B.U.H. oproti Dynamisu nekladl větší odpor a přes častou střelbu nehrozil tak, aby se dalo pochybovat o tom, jak se budou po zápase dělit body. V 5. minutě přišla opět chvíle druhé pětky. Honza Salač přihrával a kapitán Honza Bezouška otevřel střelecký účet utkání. V 10. minutě pak po kombinaci celého prvního útoku skóroval do odkryté branky Roman Jahoda a s dvoubrankovým náskokem jsme úvodní třetinu také dohráli. Do druhé části bychom měli statisticky vzato vstoupit levou nohou a povolit soupeři kontaktní gól, nicméně Michal Toman už po půl minutě rozehrál na Romana Jahodu, který zvýšil na 3:0. A když po 20. minutách hry přidal čtvrtý zásah zblízka Miloš Kratochvíl, mohl se do hry zapojit i třetí útok. To se sice neobešlo bez komplikací; tréňa odseděl dvě minuty za špatné střídání, z oslabení jsme ale neinkasovali a do konce třetiny jsme si dál vytvářeli šance. Na 5:0 zvýšil Salač, když uprostřed hřiště vybojoval balonek, posunul na Romana Jahodu, který zatáhl míček dál do útočné třetiny a předložil Salačovi do gólové šance. Jeden z našich nejlepších hráčů v obou utkáních pak pohodlně sklepl do sítě. Ve třetí části jsme přes řadu dalších slušných příležitostí přidali jediný gól zásluhou Michala Pozlera, Bezouška, Mirek Jahoda, Dan Košťál, Tomáš Čihák i Kratochvíl své šance ale nevyužili. B.U.H. se podařilo v závěru snížit. Nechali jsme se strhout k přílišné ofenzivě, když vyhozený balonek získal hráč soupeře na půlce, uvolnil se a z brejku bekhendovým blafákem překonal Tomáš Cebaka. Rozhodčí opět ponechali hře volnější průběh a pouštěli tvrdší zákroky, čehož jsme překvapivě v obou střetnutích využili spíš ve svůj prospěch. B.U.H. působil chvílemi unaveně a odevzdaně, nám se naopak v ofenzívě dařilo a obraně jsme okénka buď tvrdými zákroky likvidovali nebo soupeř přestřeloval branku. Se zbytkem si s pomocí obětavých obránců poradil jistý gólman Cebak.