1. [02:00 – N] Jan Bezouška 7 (Dan Košťál 1)

Vyloučení

Žádné vyloučení

Vyloučení soupeře

Komentář

Ve druhém střetnutí proti Poison jsme díky ranní remíze Petrovic neměli jisté 9. místo a abychom se nemuseli ohlížet na výsledek z jejich posledního utkání, potřebovali jsme získat 2 body. V extrémních podmínkách rozpálené haly v Radlicích jsme začali dobře, už ve 2. minutě otevřel z dorážky skóre kápitán Honza Bezouška. Ve zbytku třetiny jsme pokračovali v dobrém výkonu, často hráli na polovině soupeře a vypracovali si dost šancí na navýšení skóre. Nicméně do přestávky další branku nepřidali a ve druhé třetině nechali soupeře otočit na 2:1, když vedoucí gól vstřelili Poison 20 vteřin před koncem třetiny. Ve třetí třetině byla hra podobná, my jsme spálili množství dobrých příležitostí, nedokázal ale vyrovnat a v závěru obdrželi další dva góly, na 3:1 do prázdné branky.

Poison jsme přehráli podobným způsobem jako v prvním vzájemném střetnutí, naše kombinace na jejich obranu platili, selhali jsme ale v koncovce a tentokrát dramatické situace před naší brankou neustáli. Chybělo nám trochu štěstí, když Martinu Košťálovi sjel balonek po čepeli před prázdnou brankou, v oslabení pak brejk zakončil Roman Jahoda jen do tyče a odražený balonek přeskočil před znovu prázdnou brankou hůl dobíhajícímu Honzovi Salačovi. Soupeř měl ale hodně střeleckých příležitostí, sám dvakrát trefil brankovou konstrukci. V takto rozehraném utkání jsme ale měli zvítězit, jediná branka je na takové množství šancí zoufale málo. Nezbývalo nám tak nic jiného než čekat, jak budou hrát Petrovice a podle toho budeme nebo nebudeme muset vyhrát v závěrečném utkání sezony nad Lynx.