1. [02:00 – N] Jiří Bambous 1 (Miloš Kratochvíl 2)
  2. [11:00 – P] Michal Toman 4 (Vojtěch Rabiňák 2)
  3. [27:00 – N] Michal Pozler 9 (Tomáš Čihák 1)
  4. [38:00 – N] Tomáš Čihák 2 (Jan Bezouška 10)

Vyloučení

Žádné vyloučení

Vyloučení soupeře

Komentář

Vzhledem k tomu, že Petrovice ve svém posledním utkání prohráli, v utkání proti Lynx už jsme se nemohli z 9. příčky posunouvat ani nahoru, ani dolů. Honzovi Bezouškovi tentokrát stačilo ještě o čtyři vteřiny méně než otevřel skóre utkání. Po přihrávce Miloše Kratochvíla z rohu ideálně trefil odkrytý roh branky a potěšil tak hlasitou dvojici břevnovských Hooligans. Soupeř v 5. minutě srovnal, do přestávky nám ale vrátil vedení přesilovkovou tečí střely Vojty Rabiňáka Michal Toman. Na začátku druhé třetiny jsme hráli dvě přesilovky, ale nedokázali je využít. Až ve 27. minutě zvýšil lehkou střelou od mantinelu Michal Pozler. Soupeř se do přestávky podařilo snížit na 3:2. Ve třetí třetině, respektive v posledních dvou minutách jsme zkolabovali a nakonec o tři góly prohráli. Ve 36. minutě Lynx snížili, když nás po pět minut tlačili a gól visel na vlásku. Tomáš Čihák ale znovu vrátil vedení na naší stranu. Čtyři minuty před koncem byl vyloučen Pozler, oslabení jsme bez větších problémů ubránili. Ale krátce poté, co jsme byli znovu v pěti, měli Lynx z nebezpečné vzdálenosti výhodu volného úderu, balonek se ve zdi odrazil od Honzy Salače přímo na hůl soupeře, který lehce skóroval. Gól na 4:4 nás složil, po půlminutě jsme obdrželi další gól, šestý do prázdné branky a nakonec ještě jeden. Proti Lynx jsme sice neměli tolik šancí jako předtím proti Poison, přesto se nám v útoku dařilo a dost dalších šancí zůstalo nevyužito. V obraně jsme ale vyhořeli a závěrečná nadílka byla jen obrazem průběhu většiny tohoto utkání. Lynx měli mnoho dalších gólových příležitostí a je s podivem, že se dostali poprvé do vedení až minutu a půl před koncem. Finále jakoby bylo pověstnou třešniškou za nepovedenou sezonou.