Navigace
Dnes je Pondělí, 16. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

FT Sokol Břevnov – Hornets Praha 2:2

[16. 9. 2007, Děkanka] 9.00

Vstřelené góly

  1. [22:52 – N] Michal Pozler 1 (Jan Salač 1)
  2. [36:21 – N] Jan Salač 1 (Miroslav Jahoda 1)

Obdržené góly

  1. [07:56 &ndash N] Petr Benedikt (Jaroslav Biskup)
  2. [44:55 &ndash XA] Jaroslav Biskup

Vyloučení

  1. [20:43] Jan Salač, 2 min opakované přestupky (923)

Vyloučení soupeře

Žádné vyloučení

Komentář

Do nové sezony jsme vstoupili hned úvodním utkáním nového ročníku, kdy jsme se na Děkance od 9 hodin ráno utkali s Hornets, kteří stejně jako my před touto sezonou sestoupili. Hra byla po většinu zápasu vyrovnaná, soupeř hluboko a důrazně napadal, čímž se dostával do solidních palebných pozic, většinou ale střílel mimo branku. Nám se zpočátku dařilo vytvářet jen náznaky šancí, kdy jsme na branku soupeře doráželi v těsné blízkosti brankoviště. Gólman soupeře ale spodní část branky kryl a tak jsme se nemohli gólově prosadit.

Úvodní branku nového ročníku naší soutěže vstřelili v 8. minutě Hornets, když proměnili rozehrávku ze středu. V polovině utkání se nám konečně podařilo srovnat, po přihrávce Honzy Salače skóroval z levého křídla Michal Pozler. Soupeř postupně přešel na dlouhé loby a nahazování balonku na naší polovinu, tvrdou hrou tuto taktiku podpořil a byl nadále nebezpečný. Zároveň jsme ale dostali více místa na rozehrávku, což nám prospělo, měli jsme víc ze hry a tlačili jsme se častěji do koncovky.

Vedení nám získal Honza Salač, když se ve 37. minutě dostal k balonku pár metrů od branky a z otočky nepříliš povedenou střelou překonal brankáře Hornets. Po naší trefě se hra nezměnila, soupeř pokračoval v nahazování a pravidelně hrozil. V závěru jsme se již věnovali bránění těsného náskoku, ten se nám však nepodařilo udržet. Pět vteřin před koncem Horntes při hře bez brankáře srovnali; šťastnou trefou, kdy se balonek po střele do země odrazil přímo pod horní tyčku.

Na úvod sezony se tak obě mužstva rozešla smírně, a ačkoliv musím uznat, že soupeř byl nebezpečný, v tomto utkání jsme měli vstřelil víc jak 2 branky a získat 3 body.

Sestava


Brankáři

« Předcházejí utkání Následující utkání »

Utkání v sezoně 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor