2. [28:05 – N] Martin Košťál 1 (Jan Bezouška 1)
  3. [30:57 – N] Martin Košťál 2 (Miloš Kratochvíl 1)
  4. [31:31 – N] Michal Pozler 2 (Jiří Bambous 1)
  5. [38:08 – N] Martin Košťál 3 (Jan Bezouška 2)
  6. [42:12 – N] Ivan Sagač 1 (Michal Toman 1)

1. [32:01 – P] Martin Střelec (Vít Baldík)

1. [31:53] Jakub Milion, 2 min hra bez hole (926)

Vyloučení soupeře

1. [43:16] Vít Baldík, 2 min držení (910)

Komentář

V našem druhém utkání jsme změřili síly s Lóšaďp, týmem který známe z naší první sezony. Vosičky praktikovali stejnou hru, jakou jsme viděli v jejich prvním střetnutí s pořádajícím týmem Vinořské zvěře. Od začátku byli hodně běhaví a vytáhli napadání hodně vysoko, postupně jim ale došli síly. Jejich nátlakovou hru jsme přečkali a pak postupně přidávali branky až na konečné skóre 6:1.

Po bezbrankové první třetině jsme si dávali větší pozor na forčeking soupeře a eliminovali ho rychlým přenesením hry na útočnou polovinu. První branka ale padla po chybě obrany Lóšaďp. K balonku se dostal Honza Salač a pohotovou ranou nedal brankáři soupeře šanci. Krátce před přestávkou navýšil skóre zblízka Martin Košťál.

Na začátku třetí třetiny se očekávaný tlak soupeře nedostavil v plné míře, rychlou trefou ho odmítl opěť Martin Košťál, když dorazil balonek do branky poté, co se po střele Miloše Kratochvíla odrazil od tyčky zpátky do hřiště. O chvíli později zvýšil parádní střelou Michal Pozler už na 4:0.

V tu chvíli už se sestava značně protočila, hlavním úkolem ale bylo neinkasovat. O čisté konto přišel v pohodě chytající gólman Filip Hron na začátku 33. minuty, kdy přesilovku bez většího váhání zužitkoval kapitán Lóšaďpi Martin Střelec. Na jeho sraženou ránu nemohl plně zareagovat a balonek tak zastavila až síťka.

Do konce utkání jsme ale přidali ještě dvě branky. Nejprve měl za hru soupeřícího obránce brankovišti šanci uspět z trestného střílení Ivan Sagač, gólman Lóšaďpi ale vyběhl daleko z branky a střelu kryl. Ve 39. minutě uzavřel Martin Košťál hattrick, když z podobné parkety jako v předchozích dvou proměněných šancích zamířil opět přesně. Poslední slovo měl tři minuty před koncem Ivan Sagač. Honza Bezouška s Romanem Jahodou si několikrát vyměnili balonek v levém rohu a protože nebylo místo pro přihrávku na Ivana na zadní tyčce, dostal balonek nahoru Michal Toman. Jeho nepřesnou střelu Ivan srazil do branky a míček zapadl do síťky. Svůj druhý gól v kariéře tak opět zaznamenal proti v závěru unavené Lóšaďpi.