Navigace
Dnes je Pondělí, 16. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Ressler Boys – FT Sokol Břevnov 1:10

[29. 9. 2007, Radlice] 16.00

Vstřelené góly

 1. [02:02 – N] Vojtěch Rabiňák 3 (Michal Toman 3)
 2. [16:25 – N] Vojtěch Rabiňák 4 (Michal Toman 4)
 3. [16:46 – N] Michal Pozler 7 (Roman Jahoda 4)
 4. [17:56 – N] Michal Pozler 8
 5. [18:23 – N] Martin Košťál 4
 6. [19:24 – N] Vojtěch Rabiňák 5 (Jan Bezouška 3)
 7. [25:53 – N] Jakub Milion 1 (Vojtěch Rabiňák 1)
 8. [27:54 – N] Martin Karlovský 1 (Michal Pozler 2)
 9. [33:59 – N] Dan Košťál 1 (Martin Košťál 1)
 10. [34:55 – N] Dan Košťál 2 (Ivan Sagač 1)

Obdržené góly

 1. [14:34 – N] Ladislav Tyll

Vyloučení

Žádné vyloučení

Vyloučení soupeře

Žádné vyloučení

Komentář

V odpoledním utkání nás čekal nový tým FBC Ressler Boys, který na minulém turnaji inkasoval pěknou řádku branek a sám vstřelil jediný gól. Dopoledne však své utkání vyhráli a pro naše střetnutí nebylo radno neznámého soupeře podcenit.

Opět se nám povedl vstup do utkání, když ve 3. minutě posunul Michal Toman na Vojtu Rabiňáka a ten nám získal vedení. Celou první třetinu jsme soupeře tlačili ještě více než dopoledne Hopochos, v zakončení se nám ale nedařilo. Soupeř se snažil zodpovědně bránit a od začátku rezignoval na soustavnější a strukturovanější ofenzívu.

Nicméně jeho taktika slavila po první třetině úspěch. My jsme z řady šancí žádnou další nevyužili, naopak Ressleři svou jedinou příležitost proměnili parádně. Po chybě v rozehrávce střílel ze středu kapitán soupeře a o horní tyčku poslal balonek do branky.

Pro jistotu jsme upustili od plánovaného roztažení hry na tři pětky a po přestávce dál hráli jen ty nejlepší. Stejně jako dopoledne zabrali a potvrdili sobotní vynikající formu. Zřejmě si uvědomili, že řada hráčů na střídačce by se také ráda zapojila do hry a sérií pět rychlých branek rozhodla o výsledku utkání.

V 17. minutě vrátil vedení na naši stranu Rabiňák a o pár vteřin později zvýšil Michal Pozler. V 18. minutě si pak střele stejného hráče vstřlil soupeř vlastní gól a nás tak utvrdil v tom, že můžeme začít hrát na tři formace a případně se pak kdyžtak opět přizpůsobit nepříznivému vývoji. Rychlá kanonáda ale ještě nekončila. V 19. minutě se prosadil Martin Košťál a ve 20. dokončil svůj první hattrick za FT Rabiňák. Byl to jeho pátý gól v sobotním dvojutkání.

Po roztažení hry tempo trochu opadlo, nadále jsme si ale vytvářeli šance a soupeř působil již trochu demotivovaněji než za vyrovnaného nebo těsného stavu. Do konce třetiny jsme přidali další dvě branky. Nejprve se po levé straně protáhl Jakub Milion a s trochou štěstí zakončil a poté přihrál přes malé brankoviště Pozler Martinu Karlovskému, který trefil odkrytou branku a mohl se radovat z prvního gólu ve své florbalové kariéře.

V poslední třetině zakulatil skóre na druhou sobotní vychlazenou desítku zase rozesmátý Dan Košťál, který už se opět může věnovat florbalu naplno. Na poslední trefu mu přihrál Ivan Sagač, který si tak na úvod letošní sezony drží senzační průměr 1 bodu na zápas!

Utkání s Ressler Boys mělo celkově vzato jednoznačnější průběh než to dopolední proti Hopochos. Sice nám víc jak třetinu trvalo než jsme se rozstříleli, soupeř ale tentokrát nedokázal reagovat a vystrašit nás výraznějším snížením skóre. Rozhodně si ale svým výkonem v obou sobotních utkáních trochu napravil reputaci po nevydařeném úvodním turnaji.

Sestava


Brankáři

« Předcházejí utkání Následující utkání »

Utkání v sezoně 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor