11. [43:48 – N] Tomáš Čihák 2 (Michal Pozler 5)
  12. [44:47 – N] Roman Jahoda 6 (Michal Pozler 6)
  13. [44:56 – N] Michal Pozler 10 (Jakub Milion 1)

1. [17:12 – N] Šimon Šticha (Tomáš Košulič)
  2. [44:02 – N] Tomáš Košulič (Jan David)

1. [13:18] Martin Karlovský, 2 min nedovolená vzdálenost (915)
  2. [37:13] Roman Jahoda, 2 min nedovolená vzdálenost (915)

Vyloučení soupeře

Žádné vyloučení

Komentář

Ani večerní utkání nemělo moc společného s florbalem. Pořádající béčko Buldoků, které má po 8 utkáních několik kontumací kvůli neoprávněnému startu hráčů z A soupisky a navíc se na minulém turnaji k jednomu utkání ani nesešlo v potřebném počtu 5+1, tentokrát dalo dohromady mužstvo značně hrdinské. Nejen, že Radotín neměl hráče na střídání, ale alespoň dva jeho hráči nastoupili se zraněnými kotníky a do branky se postavil jinak útočník.

Buldoci sice před utkáním neprojevovali nějakou větší důveru v úspěch, jakkoli ale mohli doufat v udržení čistého konta co nejdelší dobu, jejich naději hasil hned v první minutě střelou po rozehrávce z rohu Adam Pažout. Ve 3. minutě se po zblokované střele dostal balonek k Michalu Pozlerovi a ten zvýšil na 2:0. A když si v 7. minutě nešťastně srazil střelu Mirka Jahody do branky obránce Radotína, bylo definitivně jasno, že k překvapení nedojde. Do konce třetiny jsme přidali ještě jeden gól a opět se na něm podílel Mirek Jahoda, když z jeho přihrávky parádní střelou skóroval Tomáš Čihák.

Krátce po začátku druhé části se svým obvyklým stylem krásně trefil Vojta Rabiňák a kanonánu v poslední minutě před přestávkou pak načal Honza Salač. Dvacet vteřin po jeho trefě přidal sedmý gól zblízka Martin Karlovský a po dalších 16 vteřinách se z první trefil Kuba Milion.

Buldoci se ve druhé třetině také jednou prosadili, když svůj průnik po levé straně zakončil obránce Radotína a obral Tomáše Cebaka o šanci na další čisté konto.

Ve třetí třetině se čekalo s góly až na vyloučení Romana Jahody, kterému se přes bohatou střeleckou činnost nedařilo rozvlnit síť. V oslabení se nejprve z přihrávky Karlovského trefil po zemi k tyčce Milion a o chvilku později přihrávku zpoza branky poslal mezi nohama soupeřova brankáře do sítě sám Karlovský.

V samém závěru střetnutí potvrdil své obvyklé bodové hody z konců utkání proti slabším soupeřům Pozler. Nejprve ve 44. minutě přihrál na druhý gól Čihákovi, 13 vteřin před koncem pak nabil na gólovou ránu Romanu Jahodovi, který konečně střelou o tyčku skóroval, a následně sám 4 vteřiny před koncem upravil na konečných 13:2.

Buldoci korigovali také v poslední minutě, když po pěkné kombinační akci snížili na 11:2.