Navigace
Dnes je Úterý, 17. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Hornets Praha – FT Sokol Břevnov 4:7

[8. 12. 2007, Radlice] 9.00

Vstřelené góly

 1. [08:15 – N] Martin Košťál 5 (Jan Bezouška 4)
 2. [10:53 – N] Jan Bezouška 1 (Martin Košťál 2)
 3. [20:33 – N] Dan Košťál 3 (Roman Jahoda 7)
 4. [23:03 – O] David Sluka 1 (Michal Pozler 7)
 5. [35:19 – N] Michal Pozler 11 (Jiří Bambous 3)
 6. [36:33 – N] Martin Košťál 6 (Jan Bezouška 5)
 7. [44:21 – N] Miroslav Jahoda 5 (Viktor Musil 4)

Obdržené góly

 1. [14:14 – T] Radek Sýkora
 2. [19:21 – N] Radek Sýkora (Jan Slavík)
 3. [27:15 – N] Ondřej Krejza (Radek Sýkora)
 4. [36:13 – N] Radek Sýkora (Petr Benedikt)

Vyloučení

 1. [22:07] Jan Bezouška, 2 min hra na zemi (919)

Vyloučení soupeře

Žádné vyloučení

Komentář

V ranním utkání na námi pořádaném turnaji nám byli soupeřem Hornets, s kterými jsme na úvod sezony remizovali 2:2. V průběhu celého zápasu jsme působili malátným dojmem, v útoku jsme kazili finální přihrávky a v obraně soupeři nabídli řadu velmi dobrých pozic. Gólman Filip Hron byl ale ve formě a hlavní v první polovině utkání nás udržel ve hře.

Skóre jsme tak otevřeli my. V 9. minutě se trefil po asistenci kapitána Honzy Bezoušky Martin Košťál a zanedlouho se role obrátily. Martin Košťál z rozehrávky od pravého mantinelu ťukl balonek Bezouškovi a ten přízemní ranou zvýšil na 2:0. Byl to jeho teprve první gól ve sezoně. Hornetům se nakonec podařilo ještě v první části skórovat. Po jedné z nebezpečných akcí před naší brankou došlo k závaru, který jsme nakonec museli řešit hrou v brankovišti. Z následného trestného střílení pak snížil kapitán soupeře Radek Sýkora.

Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil, Hornets měli nadále dost prostoru před naší brankou a my se složitě dostávali do zakončení. Ve 20. minutě se opět gólově prosadil Sýkora a srovnal na 2:2. Minutu po jeho trefě nás ale vrátil do vedení Dan Košťál, když prodloužil míček z hole Romana Jahody a umístil ho přesně k tyči.

Ve 23. minutě byl na za hru na zemi vyloučen Bezouška, v oslabení jsme však dokázali zvýšil svůj náskok. Z brejku a přečíslení 2 na 1 se po přihrávce Michala Pozlera trefil David Sluka, který hrál za FT poprvé od uzavření svého hostování z B-Boyzzz Tatranu Střešovice. Ve 2. třetině stačili Hornets ještě snížit, o přestávce jsme ale byli stále ve vedení a roztáhli hru na 3 formace ve snaze o větší nasazení. Třetí pětka hru trochu oživila, utkání bylo ale nadále poměrně otevřené.

Ve 36. minutě utekl po levé straně Pozler a pohodlně skóroval střelou an vzdálenější tyčku. Hornets po minutě odpověděli další brankou, hattrick dokončil Sýkora. Naše odpověď ale byla blesková a Martin Košťál nám vrátil dvoubrankové vedení. Ve zbytku zápasu už jsme byli klidnější a v poslední minutě ještě zvýšili na konečných 7:4, když přihrávku Viktora Musila zblízka proměnil Mirek Jahoda.

Celkem vyrovnané utkání jsme dokázali zlomit, nehráli jsme ale zrovna dobře. Pokud necháme soupeři tolik šancí jako v tomto utkání, měli bychom sami nastřílet dostatek gólů, aby to stačilo na výhru. Brankář Hron nás proti Hornets hodně podržel a tak jsme to nakonec zvládli a máme 3 body.

Sestava


Brankáři

« Předcházejí utkání Následující utkání »

Utkání v sezoně 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor