Navigace
Dnes je Úterý, 17. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

FT Sokol Břevnov – Lóšaďp 3:2

[8. 12. 2007, Radlice] 14.50

Vstřelené góly

  1. [04:23 – N] Miroslav Jahoda 6 (Michal Pozler 8)
  2. [15:02 – N] David Sluka 2 (Michal Pozler 9)
  3. [37:03 – N] Roman Jahoda 7 (Miroslav Jahoda 6)

Obdržené góly

  1. [08:37 – N] Martin Střelec
  2. [25:28 – N] Martin Střelec

Vyloučení

Žádné vyloučení

Vyloučení soupeře

  1. [17:10] Michael Chrzanowski, 2 min držení (910)

Komentář

V odpoledním utkání nás čekal Lóšaďp a v očekávání snadného utkání nás možná utvrdila úvodní branka už v 5. minutě. Hra na tři útoky a dvě obranné dvojice nás trochu rozhodila z konceptu, převaha byla patrná, ale podobně jako ráno se nám nedařilo dostat se do zakončení. Stříleli jsme z velké vzdálenosti a/nebo mimo branku soupeře, který dokázal odpovědět a udržet se ve hře o dobrý výsledek.

Po pěti minutách proměnil přihrávku Michala Pozlera Mirek Jahoda, ale podlehli jsme uspokojení, že teď už to půjde samo. V 9. minutě pak svou druhou větší šanci využil přesnou střelou Martin Střelec a bylo srovnáno. Ve zbytku třetiny se už skóre neměnilo.

Krátce po první přestávce připravil naší druhou branku opět Pozler, když jeho přihrávku přes brankoviště uklidil do sítě David Sluka. Jenže pojistka nepřicházela, všechny šance a pološance na skórování zůstali nevyužity a tak Střelec znovu zrovnal. Ve 26. minutě se po sérii kiksů na naší půlce dostal do zakončení a opět bezchybnou střelou překonal Filipa Hrona.

Do třetí třetiny jsme stáhli hru na dvě celé pětky, Sluka se stáhl do obrany a jeho místo v prvním útoku zaujal Jakub Milion. Změna nám prospěla, v obraně ubylo chyb, balonek jsme drželi častěji na holích než v prvních dvou třetinách a zdálo se, že nejde o to, jestli se soupeř dostane do vedení, ale zda-li se nám podaří vstřelit vedoucí gól nebo nikoli.

Uspěli jsme ve 38. minutě, kdy z rohu rozhrál do obrany Mirek Jahoda a vydařenou střelu Romana Jahody zastavila až síť. Hubený náskok jsme přes některé solidní příležitosti nedokázali navýšit a v posledních minutách pak hráli na jistotu, abychom Lóšaďp nedali možnost na srovnání.

Z naší hry se opět vytratila lehkost, stejně jao proti Hornets jsme ale dokázali soupeře porazit a získat do tabulky všechny 3 body.

Sestava


Brankáři

« Předcházejí utkání Následující utkání »

Utkání v sezoně 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor