3. [22:38 – N] Martin Košťál 7 (Jakub Milion 5)

2. [23:31 – N] Karel Štipka (Ondřej Baloun)
  3. [35:39 – N] Jan Krůta (Ondřej Baloun)

1. [24:13] Adam Pažout, 2 min hrubost (909)

Vyloučení soupeře

1. [40:14] Otto Erkki Penttinen, 2 min (909)

Komentář

Dlouho očekávaný duel dvou zatím jednoznačně nejlepších týmů ligy pro sebe brankou z poslední minuty získal vedoucí tým tabulky Tago Mago. Nám se povedla první třetina, když už ve 2. minutě napřáhl Vojta Rabiňák a vedli jsme 1:0. V 6. minutě se podobně prosadil stejný hráč a vsítil svůj desátý gól v sezoně. V první 15minutovce jsme měli více ze hry, zatímco Tago mělo jen pár příležitostí, my jsme měly další šance, které však zůstali nevyužité.

Vstup do druhé části nám ale vůbec nevyšel, po 17 vteřinách snižoval střelec Jan Krůta. Na půlce se u levého mantinelu uvolnil Karel Štipka, přihrál na křídlo Janu Krůtovi a ten přesně trefil do naší sítě.

Po snížení byla hra vyrovnaná než se nám podařilo opět odskočit na rozdíl dvou branek. Na brankovišti uspěl důrazný Martin Košťál, když dotlačil balonek za brankovou čáru. Tago ale odpovědělo už za minutu, zblízka se trefil Štipka. O chvíli později hrálo Tago Mago přesilovou hru, které jsme se ubránili.

Ve třetí části už měl víc šancí soupeř, my jsme sice stále měli střelecké příležitosti, ale už ne z tak dobrých pozic. Vyrovnat se Tagu zadařilo ve 36. minutě. Po levém křídle unikl Jan Krůta, naznačil přihrávku a pak přesně trefil malý prostor na bližší tyčku.

V poslední minutě jsme pak inkasovali rozhodující gól na 4:3. Stanislav Zbyněk se dostal z balonkem za branku, čímž trochu rozhodil naší obranu. Dvojice útočníků soupeře zůstala na brankovišti neobsazená a protože se k nim vrhl náš obránce, který měl hlídat tyčku, uvolnil tak Zbyňkovi cestu k vítěznému gólu. Gólman Tomáš Cebak, jinak velice dobře chytající, se nestihl správně přesunout a bohužel jsme tak poprvé v utkání prohrávali. V samém závěru už se nám přes veškerou snahu srovnat nepodařilo a tak jsme poprvé v letošní sezoně prohráli.