5. [24:31 – P2] Jakub Milion 5 (Viktor Musil 5)
  6. [37:02 – N] Martin Karlovský 4 (Jan Salač 3)

1. [19:34] David Sluka, 2 min hrubost (909)
  2. [28:53] David Sluka, 2 min hrubost (909)
  3. [33:07] Martin Karlovský, 2 min hlavička (921)

Vyloučení soupeře

1. [23:27] Robert Dostálek, 2 min (907)
  2. [23:55] Jan Peterka, 2 min (920)

Komentář

Proti B. U. H. Praha C jsme nastoupili s tím, že musíme hrát na 100 procent a nepřipustit další bodovou ztrátu. Místo Viktora Musila a Martina Košťála hráli od začátku Tomáš Nový a Martin Karlovský.

Úvod utkání byl plný nepřesností, měli jsme náznaky šancí, ale nic, co by stálo za řeč. Soupeř na tom byl podobně, tlačil se do zakončení, ale nebyl příliš nebezpečný. Bezbrankový stav zlomil až Michal Pozler, když v 10. minutě po krátkém výběhu z rohu trefil přesně na vzdálenější tyčku.

Zřejmě klíčové momenty pro vývoj utkání orámovaly první přestávku. Minutu před koncem první třetiny přiťukl Pozler balonek Vojtovi Rabiňákovi, který prokázal svojí šikovnost, uvolnil se a parádně zakončil. Tak jako se nám proti Tagu vstup do druhé části nevydařil, tentokrát jsme to byli naopak my, komu se podařilo skórovat. Po prohraném buly vybojoval Pozler balonek a jeho střelu pohodlně dorazil David Sluka.

Po stejné ose padla i čtvrtá branka, Pozlerovu přihrávku ze strany proměnil zblízka opět Sluka. Tou dobou už se na hřišti hodně jiskřilo. Není třeba se dohadovat, kdo si začal, faktem zůstává, že utkání bylo hodně tvrdé z obou stran a faulů bylo víc než dost. Zbytečně k tomu přispěla dvojice rozhodčích, která jinak rozhodovala velice solidně a férově, v některých okamžicích ale byla na obě strany přespříliš benevolentní.

Ve 24. minutě byli krátce po sobě vyloučeni dva hráči soupeře a dvojnásobnou přesilovku se nám podařilo využít. Vojta Rabiňák přihrál na vrchol Vikymu Musilovi, který našel na levé straně volného Kubu Miliona. Ten míček zametl do branky a zvýšil už na 5:0.

Ke klidu nepřispěla ani výrazná rotace hráčů v naší sestavě, stále jsme totiž hráli na 2 pětky, přičemž se do hry zapojilo všech 15 hráčů. Dále jsme měli šance, těch ale přibývalo i na druhé straně. Hráči B. U. H. dokazovali, že umějí zakončovat, tentokrát ale měli trochu smůlu (viz parádní rána do břevna v přesilovce) nebo naráželi na bezchybného Filipa Hrona, který předvedl několik vynikajících, jistých zákroků.

Ve třetí části padla už jen jedna branka, po asistenci Honzy Salače se střelecky prosadil hlavičkář Martin Karlovský. Hrozna červené karty, která se nad námi (opět) vznášela nakonec zůstala zažehnána a tak jsme se mohli radovat s na první pohled pohodlné výhry 6:0. Pravdou však zůstavá, že prvních 10 minut bylo utkání naprosto otevřené, potom se nám ale začalo dařit a se stoupající sebedůvěrou se později zlepšoval náš výkon. Zejména poté, co se k Milionovi a Vojtovi Rabiňákovi přidali Viky Musil a Salač, předváděla tahle pětka velice pohledné útočné akce.

Vedle brankáře Hrona podal výborný výkon Michal Toman, který jako poslední instance několikrát zažehnal hrozicí nebezpečí pro naši branku. Velice dobře se ukázala také čtveřice na oslabení ve složení Salač, Viky Musil, Vojta Rabiňák a Martin Košťál, která hrála natolik dobře, že se pak na hřišti objevila ve všech případech, kdy jsme hráli v početní nevýhodě.