5. [23:52 – N] Michal Pozler 18 (Roman Jahoda 13)
  6. [29:04 – N] David Sluka 15 (Adam Pažout 4)
  7. [31:11 – N] Roman Jahoda 15 (Tomáš Čihák 3)
  8. [38:27 – N] Michal Pozler 19 (Tomáš Nový 4)
  9. [39:15 – N] David Sluka 16 (Michal Toman 7)
  10. [40:54 – N] Michal Pozler 20 (Tomáš Čihák 4)

Vyloučení

Žádné vyloučení

Vyloučení soupeře

Komentář

Hopochos proti nám nastoupili bez svého kanonýra Miloslava Čecha a jejich ofenzivní síla tak silně utrpěla. Už od začátku utkání jsme soupeře přehrávali, ale v první třetině jsme často zakončovali mimo a tak bylo o přestávce skóre stále s nulou na obou stranách.

První gól vstřelil ve 20. minutě povedenou ranou David Sluka. Ve 23. minutě pak šťastnou trefou nastartoval kanonádu Roman Jahoda, když jeho nahození zapadlo k překvapení všech přesně k tyčce. O 17 vteřin později zvýšil dalším šťastným gólem Kuba Milion, když parádně zadovkou tečoval nabídku Romana Jahody. Půl minuty poté přidal další branku zblízka Martin Košťál a gólovou smršť uzavřel na konci 24. minuty Michal Pozler. Do konce třetiny přidal ješte jednu branku Sluka a zvyšoval tak už na 6:0.

Třetí část už se jen tak nějak dohrávala, o vítězi bylo rozhodnuto. Ve 32. minutě skóroval podruhé v utkání Roman Jahoda, když mu na třetí pokus vyšla rána bekhendem Magnusovka. Ve 39. minutě vyzval Pozler ke skórování Tomáše Nového, ten však zblízka minul odkrytou branku. Balonek se však od zadního mantinelu odrazil zpět k Pozlerovi, který ho bez potíží uklidil do sítě. O necelou minutu později se potřetí v utkání prosadil Sluka a nedlouho poté dovršil hattrick (20. branka v sezoně) Pozler.

Brankář Filip Hron kryl jen 4 střely, přičemž pouze dvě byly nebezpečné a mohly skončit brankou. Pokladník Michal Toman tak za toto utkání vyplatil z kasičky nejen dvě padesátikoruny pro střelce hattricků, ale také dalších 50 za vychytanou nulu.