2. [34:41 – N] Roman Jahoda 16 (Michal Pozler 15)
  3. [37:59 – P] David Sluka 17 (Jan Bezouška 9)

1. [11:50 – N] Pavel Maršík (Jakub Mádl)
  2. [22:46 – N] Jakub Mádl (Pavel Maršík)
  3. [23:00 – N] Pavel Maršík (Jakub Mádl)
  4. [43:02 – N] Jan Mareš (Roman Žampach)

Žádné vyloučení

Vyloučení soupeře

1. [37:47] Roman Žampach, 2 min (923)

Komentář

Utkání proti Ressler Boys mělo výtěčný potenciál skončil překvapivou ztrátou bodů. Jistý borec poobědval 30 bramborových knedlíků, na soupeře moc zahrát neumíme a v hlavách ranní celkem snadné vítězství proti solidním hráčům týmu Hopochos.

Ressleři začali s vytaženým napadáním a dobrým pohybem, nicméně první branku jsme vstřelili my. V 8. minutě se do sítě snesla tahaná střela Tomáše Čiháka a vedli jsme tak 1:0. Do přestávky ale stačil soupeř srovnat. Po důrazu na brankovišti (takové memento tohoto utkání) srovnal Pavel Maršík.

Měli jsme sice nějaké šance na opětovné získání náskoku, žádnou jsme ale nezužitkovali. Dvakrát se do dobré pozice dostal např. Dan Košťál. Když jsme nedokázali vyrovnaný stav zlomit my, udeřilo na druhé straně. Útočník soupeře nahodil balonek ze strany před branku, kde se nešťastně odrazil od nohy Tomáše Čiháka do sítě. O pár vteřin později pak slepeným gólem odskočili Ressleři na rozdíl dvou gólů. Střela z poměrně velké dálky nemohla být přesnější a zaplula přesně k tyčce.

Za stavu 1:3 z našeho pohledu se situace změnila a útočili jsme do plných. Soupeř se stáhl na vlastní polovinu a obětavě bránil naši snahu o zvrat. Přesto se nám ve třetí třetině podařilo srovnat. Nejprve se zblízka prosadil Roman Jahoda a přesilovou hru pak ve 38. minutě rychle využil David Sluka. Víc jsme ale z územní převahy nevyužili, zakončovali jsme z dálky a často do bránících hráčů.

V závěru utkání se po podobné situaci jako u prvního inkasovaného gólu opět prosadil na brankovišti hráč soupeře, když ze vzduchu trefil balonek přímo do sítě.

V tomto zápase se toho sešlo víc, nehráli jsme sice vyloženě zle, ale svým výkonem jsme soupeři umožnili hrát přesně svou hru a uspět s ní. Vypracovali jsme si málo vyložených pozic ke skórování a nedůrazem umožnili Resslerům vsítit dvě branky. Chybělo i trochu štěstí, ale to k podobným utkáním patří. Stejně tak nepamatuji, kdy jsme měli v zápase tolik ponechaných „výhod“. Skutečností však zůstává, že jsme prohráli zaslouženě a nehráli dost chytře. Prohra jako taková moc neřeší, hůř jak druzí nebudeme a už před tímto zápasem nebyl boj o první místo v našich rukách, teď už je však šance na titul mizivá.