2. [43:10 – N] Miroslav Jahoda 9 (Martin Karlovský 3)

2. [15:16 – N] Jan Krůta (David Ledvinka)
  6. [38:52 – N] Tomáš Sazima (Ondřej Hamerník)

Vyloučení

Žádné vyloučení

Vyloučení soupeře

Komentář

Třetí utkání proti vedoucímu celku tabulky Tagu Magu se nám moc nevydařilo a prohráli jsme jasným výsledkem 6:2. Prví třetina byla vyrovnaná a obě mužstva vstřelila po jedné brance. Ve 13. minutě vystřelil ze středu Michal Pozler a jeho střela zapadla přesně k tyčce. Vedení nám ale dlouho nevydrželo, půl minuty před přestávkou se soupeři podařilo šťastně vyrovnat. Michal Toman odálil balonek zdánlivě do bezpečí na zadní mantinel, ten se však vrátil do brankoviště a mezi tyčkou a nohou gólmana Filipa Hrona doklouzal na brankovou čáru. Z lehké pozice pak skóroval Lubomír Krůta.

Brzy po začátku druhé třetiny se prosadil Jan Krůta a získal Tagu vedení, jednu nebo dvě šance na vyrovnání jsme nevyužili a ve 20. minutě inkasovali třetí gól, opět z hole Jana Krůty. Náš výkon pak výrazně upadl, přestali jsme hrát a jakoby utkání skončilo. Pokud jsme měli nějakou naději hrát o lepší výsledek, tak ta zhasla opět krátce před přestávkou. Vojta Rabiňák rozehrál nepřesně volný úder z půlky hřiště, a v brejkové situaci si Stanislav Zbyněk poradil s bránícím Romanem Jahodou a elegantně zakončil kolem brankáře Hrona.

Poslední část z naší strany nestála za nic, příležitostí na skórovaní nebylo mnoho, naopak soupeř přidal další dvě branky. Nejprve uzavřel hattrick Jan Krůta a poté se zblízka prosadil Tomáš Sazima. Dvě minuty před koncem jsme kosmeticky upravili skóre, po přihrávce Martina Karlovského srazil balonek do sítě Mirek Jahoda.

V letošní sezoně se nám nepovedlo víc utkání, ale výkon v tomto zápase považuji za nejhorší v sezoně. V lehce poslepované sestavě jsme nezvládli některé situace a za nepříznivého stavu rezignovali. Tradiční opory nezahráli dobře a naopak velice slušně zahráli hráči, kteří tolik prostoru na hřišti nedostávají. Ve výborném světle se ukázal hlavně Tomáš Nový a několika technickými parádičkami musel potěšit naše jinak jistě zklamané fanoušky a fanynky.