1. [04:20 – N] Daniel Veselý (Michael Kříž)
  2. [07:43 – N] Michael Knittl (Daniel Šrámek)
  3. [12:54 – N] Petr Kleprlík (Robert Dostálek)
  4. [26:25 – N] Petr Kleprlík (Robert Dostálek)
  5. [33:57 – N] Robert Dostálek (Michael Knittl)
  6. [38:19 – N] Daniel Šrámek (Michael Knittl)
  7. [41:05 – N] Robert Dostálek (Petr Kleprlík)

Vyloučení

Žádné vyloučení

Vyloučení soupeře

Komentář

V utkání s B. U. H. nám úplně utekl začátek a trvalo nám dlouho, než jsme se dostali do zápasu. Průběh jinak poměrně přesně kopíroval porážku s Ressler Boys na minulém turnaji. Dotáhli jsme ztrátu, ale nakonec stejně nezískali ani bod. Většinu utkání jsme hráli přesně jak se to hodilo soupeři, který se navíc lehce dostával do šancí.

Na záčátku se nejprve čekalo na příchod soupeře a poté muselo být utkání znovu zahájeno pro výpadek časomíry. S těmito obstrukcemi se lépe vypořádal v 7 lidech hrajícíc soupeř, my naopak zbytečně protahovali střídání a nechali se zatlačit před vlastní branku. V 5. minutě se trefil Daniel Veselý a v 8. minutě přidal druhou branku opět na konci dlouhého střídání Michael Knittl. V 11. minutě se zdálo, že přichází zlepšení, v situaci 2 na 1 si několikrát vyměnili balonek David Sluka a Martin Karlovský, přičemž poslední jmenovaný zakončoval do prázdné branky. Jenže o dvě minuty později B. U. H. opět odskočili, trefilse Petr Kleprlík.

Na začátku druhé části se nám podařilo srovnat. Nejprve se do úniku dostal Sluka, jeho pokus o přehození gólmana jednou rukou mu sice nevyšel a z následní dorážky už se nemýlil. Po půl minutě pak špatnou rozehrávku potrestal přesnou ranou Mirek Jahoda. Ve 23. minutě se natlačil před obránce Ondra Rabiňák a svou první brankou za mužský tým nám získal vedení.

Herně to ale stále nebylo ono, B. U. H. si lehce vytvářeli šance a stále hrozili. Do přestávky dokázal srovnat opět Petr Kleprlík. Pár minut po zahájení třetí třetiny jsme pak znovu prohrávali. Ze středu se trefil Robert Dostálek. Přidali jsme na obrátkách, měli nějaké příležitosti, ale nezadařilo se. Klíčový okamžik přišel zřejmě ve 39. minutě, kdy Michal Pozler volil místo přihrávky na volného Sluku střelu. Sice sám v dobré pozici, ale zamířil o dost mimo. Na druhé stráně pak téměř vzápětí zvýšil na rozdíl dvou branek Daniel Šrámek.

Po inkasované brance jsme se stále snažili s výsledkem něco udělat a v 41. minutě jsme ještě snížili. Kontaktní branku vstřelil po dobré práci Ondry Rabiňáka v rohu hřiště Mirek Jahoda. Jenže radost netrvala dlouho, o půl minuty později se na středu znovu uvolnil Dostálek a přidal 7. branku B. U. H. Přes pár šancí na obou stránách už se pak skóre nezměnilo a prohráli jsme tak 7:5.

Nepodali jsme zrovna dobrý výkon, v určitých chvílích nám navíc chybělo štěstí nebo větší klid. Obvyklé opory ani ve druhém utkání na turnaji nezářili a znovu na sebe upozornili spíš hráči širšího kádru jako Ondra Rabiňák, Martin Karlovský i Miloš Kratochvíl.