Navigace
Dnes je Pondělí, 16. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Vinořská Zvěř – FT Sokol Břevnov 0:5

[26. 4. 2008, Děkanka] 12.30

Vstřelené góly

  1. [01:10 – N] David Sluka 19 (Jan Bezouška 10)
  2. [07:42 – N] Jan Bezouška 7 (Martin Košťál 3)
  3. [10:46 – N] David Sluka 20 (Jan Bezouška 11)
  4. [27:18 – N] Michal Pozler 22 (Roman Jahoda 14)
  5. [33:28 – N] Martin Košťál 9 (David Sluka 6)

Obdržené góly

Žádný obdržený gól

Vyloučení

  1. [02:13] Miroslav Jahoda, 2 min vysoká hůl (904)

Vyloučení soupeře

  1. [10:23] #7, 2 min (910)

Komentář

První utkání na posledním turnaji v sezoně se nám vydařilo. Soupeřem nám byla Vinořská Zvěř, tým, s kterým jsme ve vypjatém první střetnutí uhráli remízu 0:0 a který jsme pak v odvětě ve Stochově porazili poměrně snadno 7:2.

Tentokrát nám opět vyšel začátek, když po 70 vteřinách skóroval střelec David Sluka. Po přihrávce kapitána Honzy Bezoušky si přehodil balonek přes hůl obránce, elegantně s míčkem zamířil do brány a ze vzduchu ho pak sklepl pod gólmana Buldoků. Do konce první části jsme přidali další dvě branky, nejprve se s jistotou a přesně trefil Bezouška a v 11. minutě pak jeho další ránu tečoval do sítě znovu Sluka.

Nedlouho po přestávce se do hry dostali Dan Košťál a Vojta Rabiňák a Roman Jahoda se přesunul do útoku. Posledně jmenovaný zařídil branku ve 28. pro Michala Pozlera, když se protáhl po pravém křídle kolem obránce a křižnou přihrávkou mu pak předložil balonek. Pro Pozlera pak již nebyl problém zamířit mimo dosah přesouvajícího se brankáře.

Ve třetí části došlo k dalším lehkým úpravám sestavy, aby se na hřiště dostali i zbývající hráči. Vstřelili jsme ještě jednu branku, ačkoliv rozhodčí váhali s jejím uznáním. Gólman Zvěře neměl balonek úplně pod kontrolou a zblízka ho ze vzduchu sklepl za čáru Martin Košťál. Sudí po dohodě gólo uznali jako platný a vedli jsme tak 5:0.

Tomáš Cebak neměl mnoho práce, Zvěři se toto utkání moc nepovedlo a naši branku ohrožovali jen sporadicky a ne úplně nebezpečnými střelami. Pokud měli nějaké šance, poradil si s němi Cebak lehce a s jistotou. A když už se zdálo, že bude mít starosti, přiklonilo se k němu štěstí. Při jedné střele přes několik clonících hráčů z obou mužstev balonek neviděl, zareagoval na poslední chvíli a jen drobnou tečí ho vytěsnil mimo tyče.

Předposlední utkání nás zkrátka zastihlo ve výborné pohodě, dařilo se nám v útoku, obraně i mezihře a předvedli jsme na nás nezvyklý důraz v osobních soubojích. Jen tak dál.

Sestava


Brankáři

« Předcházejí utkání Následující utkání »

Utkání v sezoně 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor