Navigace
Dnes je Pátek, 17. 8. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

FBC Merkur Praha B – FT Sokol Břevnov 0:3

[21. 2. 2009, Benešov] 9.10

Vstřelené góly

  1. [04:11 – N] Michal Pletánek 1 (Michal Pozler 6)
  2. [42:50 – N] Michal Pletánek 2 (Vojtěch Rabiňák 1)
  3. [44:56 – N] Tomáš Sláma 11

Obdržené góly

Žádný obdržený gól

Vyloučení

Žádné vyloučení

Vyloučení soupeře

Žádné vyloučení

Komentář

Do utkání s Merkurem jsme šli na tři celé formace, do prvního útoku se posunul Michal Pletánek a ve třetí pětce se objevili obránci Tomáš Pilař (jinak brankářská jistota B týmu) a Lukáš Fietzek a útočník Honza Pilař (netradičně na levém křídle). Pro všechny tři to bylo první utkání za A tým.

Merkur nastoupil do utkání pouze v 5 lidech v poli (přičemž při úvodním buly se pátý hráč teprve převlékal), což zásadně ovlivnilo ráz utkání. Soupeř se snažil poctivě zahustit prostor kolem vlastní branky a většinu ofenzivních sil vrhal naplno do ojedinělých útočných výpadů.

První branku jsme vstřelili již v 5. minutě, když se zblízka prosadil Pletánek a vstřelil tak svůj první gól za FT. Druhou trefu se nám ale dlouho nedařilo přidat, měli jsme sice logicky tlak, ale šancí nebylo tolik. Merkur po celé utkání stačil fyzicky a my se přizpůsobili jeho hře. Dobré příležitosti na zvýšení skóre měl Michal Pozler, který však neměl pro toto střetnutí nabito.

Hubený náskok stále nahrával soupeři, který byl pořád ve hře. Z brejků se však nedokázal prosadit, měli jsme štěstí, že několik dobrých střel skončilo mimo naši branku. Několika málo zákroky přispěl gólman Tomáš Cebak. Uklidnění přišlo až 2 minuty před koncem, kdy střelu dobře hrajícího Vojty Rabiňáka tečoval Pletánek. V samém závěru pak špatnou rozehrávku Merkuru potrestal přesnou trefou nad nohu brankáře Tomáš Sláma.

Za daných okolností bychom si přáli vyhrát vyšším rozdílem, nedokázali jsme plně využít naši početní výhodu. Merkur byl rychlejší, protihráči měli dost sil a my jako bychom se nechtěli dostat do nějaké vydatnější kombinace. Přesto jsme vyhráli zaslouženě.

Sestava


Brankáři

« Předcházejí utkání Následující utkání »

Utkání v sezoně 2008/2009

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor