6. [24:07 – N] Tomáš Sláma 16 (David Sluka 10)
  7. [25:01 – N] Martin Volný 4 (Tomáš Čihák 3)

1. [07:28 – N] Antonín Pertlík (Filip Kozák)
  2. [09:42 – N] Tomáš Podskalský (Jan Pokorný)
  4. [27:37 – N] Antonín Pertlík (Jiří Chlouba)

1. [42:57] David Sluka, 2 min sekání (901)

Vyloučení soupeře

Žádné vyloučení

Komentář

Odpoledne jsme se utkali s týmem Horoměřic, který po špatném vstupu do sezony podává zlepšené výkony. Absence zraněného Karlovského znamenala dvě změny v sestavě: Roman Jahoda se posunul do první pětky a do druhou lajnu posílil Tomáš Sláma. Do branky se postavil Filip Hron.

Hned první střídání nám vyšlo skvěle, soupeře jsme zatlačili a všichni hráči (!) postupně vystřelili na branku. Vojta Rabiňák napálil balonek do tyčky a sérii podařených momentů uzavřel gólem důrazný Roman Jahoda. Na začátku druhé minuty už jsme vedli 2:0, Slámovu zpětnou přihrávku si srazil protihráč do sítě.

Přestože jsme nechtěli podlehnout dojmu, že vše půjde samo, Horoměřice se ještě do konce první části vrátili do hry a srovnali skóre. Nejprve pohlednou kombinační akci zakončil střelou pod brankářem Hronem Antonín Pertlík a v 10. minutě srovnal skrytou střelou přes hráče Tomáš Podskalský.

Ve druhé třetině se pak celé utkání rozhodlo, když během 8 minut padlo hned 7 branek. Nejprve jsme utekli až na rozdíl 5 gólů, poté Horoměřice upravili na 7:4 a toto skóre zůstalo až do konce zápasu. Nejprve nám vrátil vedení Martin Volný, který slavil úspěch se svým důrazem a bojovností po akci z levého křídla. O minutu později se zblízka prosadil Ondra Klíma a znovu to bylo o 2 branky. Ve 24. minutě pak prostřelil gólmana Horoměřic Roman Jahoda a o pár vteřin později zblízka skóroval Sláma. Gólovou sprchu uzavřel Volný, když opět prostrčil balonek až do sítě.

Horoměřice ve 27. minutě snížili na 7:3, když se do úniku dostal Filip Kozák a trefil přesně mimo dosah vyběhnuvšího Hrona. O minutu později přidal do odkryté klece 4. branku Pertlík, když se až k němu dostala křižná přihrávka z pravé strany. Přes šance na obou stranách se už skóre nezměnilo, na naší straně byli gólu nejblíže Michal Pletánek, který po přízemní střele Lukáše Fietzeka přestřelil prakticky prázdnou branku, a Michal Toman, jenž trefil tyč. Prakticky volnou bránu měl před sebou David Sluka, ale netrefil. Několikrát dobře střílel Michal Pozler.