Navigace
Dnes je Pondělí, 16. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Sparta Praha C – FT Sokol Břevnov 0:3

[20. 9. 2009, TJ Ruzyně] 12.40

Vstřelené góly

  1. [18:22 – N] Roman Jahoda 1 (Miroslav Jahoda 1)
  2. [33:48 – N] Tomáš Sláma 1 (Michal Pozler 1)
  3. [35:31 – N] Martin Karlovský 1 (Tomáš Sláma 1)

Obdržené góly

Žádný obdržený gól

Vyloučení

  1. [29:33] Miroslav Jahoda, 2 min opakované přestupky (923)

Vyloučení soupeře

Žádné vyloučení

Komentář

V neděli 20. září jsme vstoupili do nové sezony utkáním proti C týmu Sparty Praha. Soupeř dorazil pouze v pěti hráčích do pole, z toho se třemi hráči dorostenecké kategorie. Sparťané se tak snažili hrát ze zabezpečené obrany, šetřit síly a počkat si na své šance v protiútoku.

Od začátku utkání jsme tak určovali tempo hry, připravili si poměrně dost příležitostí, ale v koncovce jsme selhali. Sparťanský gólman navíc chytal v pohodě a všechny méně nebezpečené pokusy kryl s přehledem. Soupeř se zkoušel dostat do šancí po dlouhých náhozech, naši obránci ale v klidu balony ze vzduchu posbírali a před naší brankou se tak mnoho neurodilo.

Skóre se poprvé měnilo až v polovině utkání, kdy se po přihrávce z rohu trefil od mantinelu Roman Jahoda. Brankář Sparty mnoho neviděl, přízemní střelu pouze ztlumil a balonek si při zákroku asi ještě trochu sám srazil za čáru. Šťastným gólem jsme se tak dostali do vedení, hra se ale mmnoho nezměnila. Sparťané se dále spoléhali na loby, přičemž hrozili zejména po pravé straně. Nám se nadále dařilo občas dostávat do nebezpečných pozic, ale šance jsme vytrvale zahazovali.

O hubený náskok jsme mohli přijít po půlhodině hry. Za opakovém přestupky se nechal zbytečně vyloučit Mirek Jahoda, v dnešním zápase kapitán týmu, a nabídl Spartě šanci na srovnání. V oslabení se sice dobře prosazovala dvojice David Sluka, Tomáš Sláma, soupeř měl ale přesto jednu výtečnou šanci. Z pravého křídla se útočník Sparty natlačit před branku, jeho střelu na vzdálenější tyčku ale vytěsnil skvělým zákrokem Tomáš Cebak.

Oslabení jsme tak ustáli bez úhony a v následujících minutách přidali dvě branky. V samotném závěru už jsme se tak nemuseli strachovat o výsledek. Nejprve našel Michal Pozler křižnou přihrávkou Slámu, který z první trefil odkrytou branku. V poslední minutě se pak prosadil po prakticky identické akci Martin Karlovský, který v tu chvíli pobýval na hřišti snad jen pár vteřin.

Proti Spartě to nebylo vyloženě jednoduché utkání, oba týmy byly dlouho na stejné úrovni. Přesto by se nikdo nemohl divit, kdybychom měli po první části tříbrankový náskok. Před naší brankou se toho mnoho neudálo, naopak my jsme měli dostatek šancí, abychom utkání rozhodli dříve než v posledních minutách.

Prví ligové utkání za Břevnov odehrál Ondra Daniš.

Sestava


Brankáři

« Předcházejí utkání Následující utkání »

Utkání v sezoně 2009/2010

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor