2. [11:01 – N] Jonáš Krása 5 (Tomáš Sláma 11)
  3. [21:57 – N] Miroslav Jahoda 4 (Tomáš Sláma 12)

1. [23:24 – N] Michal Žofka (Martin Žofka)
  2. [26:41 – N] Jakub Lacina (Martin Žofka)
  3. [34:35 – N] Michal Žofka (Martin Žofka)

1. [01:10] Michal Pozler, 2 min blokování hole (902)
  2. [31:23] Roman Jahoda, 2 min sekání (901)

Vyloučení soupeře

Žádné vyloučení

Komentář

Proti Dynamisu nám oproti předchozímu utkání scházeli Aleš Mostecký a Jakub Milion, do první formace se tak posunul Mirek Jahoda a Tomáš Sláma zaskočil na levém křídle. Hned po minutě hry byl vyloučen Michal Pozler, my se tak museli bránit početní výhodě soupeře a jakoby tento moment určil ráz celého střetnutí.

Soupeř měl řadu šancí, často se hrálo na naší polovině a před naší brankou. Buď ale zasahoval výtečný Filip Hrbek nebo útočníci Dynamisu své šance zahazovali. V první třetině jsme se tak dvakrát střelecky prosadili my, když z totožných situací zametl brilantní přihrávky Slámy do odkryté branky Jonáš Krása. O přestávce jsme sice vedli, ale herně jsme zaostávali a měli tak co zlepšit.

Druhá třetina se nesla v podobném duchu, někdy se zdálo, že gólman Hrbek tahá balonky překvapivě ze své výstroje tak jako králíky z klobouku, ve dvou okamžicích pak balonek proletěl za jeho zády, ale mimo tyče. Dynamis stále kazil zakončení, gól ale visel na vlásku. V obraně měl sice soupeř okénka, která jsme ale neotevírali tak často, jak bychom si k úspěšnému výsledku přáli. Přesto jsme další branku vsítili znovu my. Slámovu přihrávku na střed proměnil pěknou střelou Mirek Jahoda.

Půl minuty před koncem druhé třetiny jsme bohužel poprvé inkasovali, soupeři jsme nakonec branku nabídli prakticky sami. Špatně jsme vystřídali při roezhrávce Dynamisu před naší střídačkou a než jsme se stačili zformovat, byl balonek v naší síti.

Ve 27. minutě jsme pak inkasovali kontaktní gól, po rozehrávce z rohu nás Dynamis pěkně rozebral a Kuba Lacina zakončil přesně. Z podobné situace jsme nakonec obdrželi i vyrovnávací branku minutu a půl před koncem, skóre se pak již neměnilo a oba týmy si tak připsali jeden bod.

Dynamis nás v tomto utkání přehrál, nám scházela energie a větší aktivita. Když už se zdálo, že soupeř snad zahodí všechny své šance, sami jsme mu první gól věnovali. Když už jsme zaútočili, byli jsme nebezpeční, dopředu jsme se ale dostávali málo a častěji se bránili. Přestože gólman Hrbek předvědl několik pohotových zásahů a byl celkově vytíženější, zákrok utkání předvedl brankář Dynamisu, když parádně vyrazil střelu Slámy.

S ohledem na obraz hry je bod získaný, vedení 3:0 bychom ale určitě pouštět neměli a dotáhnout zápas do vítězného konce.