Navigace
Dnes je Pondělí, 25. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

FT Sokol Břevnov – FBC Zdice 1:1

[30. 1. 2010, Kladno] 15.00

Vstřelené góly

  1. [30:28 – N] Tomáš Sláma 23 (Miroslav Jahoda 8)

Obdržené góly

  1. [30:28 – N] Petr Novák (Jakub Petříček)

Vyloučení

  1. [08:47] Tomáš Sláma, 2 min držení (910)
  2. [08:47] Roman Jahoda, 2 min nesportovní chování (925)
  3. [08:47] Roman Jahoda, 10 min nesportovní chování (925)
  4. [16:38] Adam Pažout, 2 min nedovolená vzdálenost (915)
  5. [29:22] Michal Toman, 2 min nesportovní chování (925)

Vyloučení soupeře

  1. [13:55] Ing. Jaroslav Kopečný, 2 min (904)
  2. [16:53] Ing. Jaroslav Kopečný, 2 min (923)

Komentář

Proti Zdicím nám scházel Aleš Mostecký, do první pětky se posunul Michal Pozler a ve druhé nastoupil od začátku Michal Pletánek. Utkání se nám moc nevydařilo, zřejmě jsme se vystříleli v prvním sobotním střetnutí a po obědě ztratili energii. Zdice dobře bránily, těžko jsme hledali cestu do zformované obrany. Naopak na našem brankovišti musel být Filip Hrbek stále v pozoru. Neměli jsme mnoho slibných šancí, utkání bylo na útočné polovině spíše o bojovnosti. Nejblíže brance jsme byli ve chvíli, kdy Tomáš Sláma našel v ojediněnélm přečíslení Mirka Jahodu, jehož nepovedená střela však prošla za brankáře Zdic. V následné skrumáži na brankovišti jsme balonek dotlačili jen na tyčku, jeden z obranců soupeře ale v nouzi zahrál na zemi a získali jsme tak výhodu trestného střílení. V podstatě souboj nervů vyhrál gólman Zdic a střelu Slámy kryl.

Stále se nám nedařilo prosadit střelecky, tlačili jsme se do útoku, ale nedá se říci, že by branka visela na vlásku. Přesto jsme stále věřili, že to zlomíme a nějaké góly přece dáme. Jenže pořád nic a tak se ukázal soupeř. Po rychlé akci se prosadil přesnou střelou kapitán Petr Novák a Zdice získali náskok. V oslabení jsme pak nakonec dokázali poměrně rychle odpovědět. Z rozehrávky volného úderu rozvlnil síť Sláma, 1:1. Posledních šest minut jsme soupeře zatlačili, ale dále naráželi na připravenou obranu v čele s pozorným brankářem. Odhodlaně hrající Zdice jsme nedokázali přechytračit, naší hře chyběl nápad nebo moment překvapení. Rozhodnout tak mohl z brejků spíše soupeř, když bylo potřeba, podržel nás ale gólman Hrbek a utkání tak skončilo asi odpovídající remízou 1:1.

Radost můžeme mít ze hry v oslabení, v 9. minutě byl sporně vyloučen za držení Sláma a ve stejný okamžik dostal trest na 2+10 Roman Jahoda. Při hře ve 3 proti 5 jsme se ale ubránili a soupeř si mnoho nevytvořil. Podobně jsme zvládli i další dvě vyloučení našich hráčů a naopak sami jsme svou přesilovku také zahodili. Hra na tři obránce a nevyužité početní výhody na té či oné straně navíc nepěkně zamávaly s naší sestavou a také toto přispělo k celkově matnému výkonu.

Výsledek nic moc, výkon nic moc, ale v tomto utkání nám nakonec o tolik nešlo...

Sestava


Brankáři

« Předcházejí utkání Následující utkání »

Utkání v sezoně 2009/2010

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor