Navigace
Dnes je Pondělí, 25. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Přípravné utkání s Dynamis skončilo výhrou soupeře 3:2

Mirek [11. 9. 2007, 16.14]

Alespoň myslím, že to bylo 3:2. V pondělí jsme v Unihoc Aréně na Kotlářce sehráli přátelské utkání s mužstvem Dynamisu, které loni hrálo stejnou divizi 6. ligy jako my. Během zápasu se naplno projevily některé naše slabiny a ačkoliv ani jedno z mužstev nemůže být plně spokojeno s předvedenou hrou, nebylo to tak špatné.

Dynamis získali vedení po nedůrazu před naší brankou, když se některý z útočníků soupeře natáhl po balonku a zlehka ho dostrčil do sítě. Pokud se nepletu, podařilo se nám vyrovnat, ale Dynamis pak znovu odskočili. Po získání balonku na levé straně kousek za půlkou zakončoval myslím Jakub Milion, který tak potvrdil, že na tarkettu na Kotlářce se mu střelecky daří. V minulé sezoně tady zachraňoval naši čest, když dvěma góly mírnil vítězství jinak suverénního Lhokama 7:3.

Dynamis poté udeřili z pravé strany, když se ujala křižná střela. Nám se podařilo srovnat až v samotném závěru. Ivan Sagač, který utkání rozhodoval, nám vzal oddechový čas a při následné hře bez brankáře srovnal napotřetí Michal Pozler. Po výběhu z rohu překonal brankáře soupeře střelou na bližší tyčku. Vyrovnané skóre ale nevydrželo, Dynamis se opět prosadili střelou z pravého křídla.

Odehráli jsme solidní přípravné utkání, které nám ukázalo, na čem je třeba ve čtvrtek v tréninku zapracovat, abychom v neděli vkročili do nové sezony úspěšně a sebevědomě. Ve vyrovnaném zápase byl sice soupeř nebezpečnější a většinou důraznější, remíza by ale nebyla nezasloužená. Jak ale potvrdily závěrečné nájezdy, Dynamis mohli právem oslavovat výhru.

Jen škoda některých zákroků na obou stranách, pramenících zřejmě z přílišné motivace v přípravě na ligu, jinak to bylo zdařené přátelské měření sil, které můžeme někdy zopakovat. Dynamisu přeji zdařilý vstup do nové sezony v 6. lize, o jeden stupínek než je naše soutěž v tomto ročníku.

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor