Navigace
Dnes je Pondělí, 25. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Dvě desítky, šest bodů a příště Tago

Mirek [30. 9. 2007, 1.55]

Po vydařených turnajích se vždycky píše komentář snáz a lépe. Napadá mě několik titulků, hned několik událostí by si jistě zasloužilo vyzdvihnout.

V úvodním utkání jsme málem promrhali čtyřbrankový náskok, dokázali jsme se ale opět zvednout a Hopochos porazili 10:4. Ve druhém střetnutí jsme se jednu třetinu trápili v zakončení, ale později se rozstříleli a také Ressler Boys jsme nasázeli 10 branek. Utkání skončilo 10:1 a mohli jsme tak slavit plný počet bodů z radlické nafukovačky.

Na utkání jsme se sešli v absolutní sestavě, Ivan Sagač vynechal jen dopolední utkání, jinak byla účast stoprocentní. To přineslo i jisté nevýhody v podobě vhodného rozložení sil tak, aby si všichni zahráli a zároveň abychom se zbytečně nevyhodili ze sedla a umožnili soupeřům dostat se do utkání.

Oba zápasy vypadaly podobně, hrálo se převážně na polovině soupeře a jak Hopochos, tak v menší míře Ressleři spoléhali na rychlé brejky. Oba naši gólmani byli ve složité situaci, kdy na ně šlo minimum střel.

Individuálně na sebe nejvíce upozornili Vojta Rabiňák a Michal Pozler, oba nastříleli po pěti brankách. Roman Jahoda se 6 body přehoupl přes hranici 50 bodů nasbíraných v dresu FT Sokol Břevnov.

První start a později i první gól/bod (tu asistenci do brejku mu počítat nebudeme :)) zaznamenal Martin Karlovský. Ivan Sagač přihrávkou na branku Dana Košťála rozšířil svou bodovou šňůru na dvě utkání a připsal si první asistenci v kariéře.

Ve čtvrtek bratrské utkání s Nordic Ice Crew, další liga za měsíc

Ve čtvrtek si místo tréninku zahrajeme přátelské utkání s partou, kterou k sobě kouřovými signály a silou magnetu přitahuje ohnivá voda Nordic Ice. Nordičky mají bílá trika, my nastoupíme v černých, nejlépe Shock!ových tričkách. Připravte se na pořádné utkání a i když o vítěze v tomhle zápase nejde, nesmíme se nechat zahanbit a převést excelentní výkon!

Další liga je až za 4 týdny na Zličíně, je dost času potrénovat přesilovky a standardní situace. V příštím turnaji nás čeká stávající lídr soutěže, vydatně posílené Tago Mago, a nevyzpytatelní B. U. H. C.

Tago zatím kráčí naší divizí bez zaváhání a vcelku po právu, i když možná příliš brzy, vyhlašuje útok na postup do vyšší ligy. Nejen podle výsledků, ale i herně jsou na tom hráči Taga velice dobře a čeká nás tak náročný zápas. Naše sobotní výsledky je třeba nepřeceňovat, zároveň nás ale opravňují jít do utkání s Tagem s tím, že to bude jeden z řady vrcholů letošní sezony v naší divizi. První vzájemné měření sil nejen nám, ale i soupeři ukáže, jak na tom skutečně jsme a do budoucna mnohé napoví.

Příspěvky na září a říjen

Připomínám všem hráčům, že září je u konce a potřebuji proto od všech dlužníků doplatit příspěvky na září. Zároveň už vybírám peníze na říjen.
Děkuji za pochopení!

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor