Navigace
Dnes je Pondělí, 25. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Čtyřbodová neděle

Mirek [29. 10. 2007, 14.13]

V neděli jsme na Zličíně odehráli další ligový turnaj a odvezli si 4 body za remízu a výhru. Nejprve první vzájemné střetnutí s Tago Mago nenašlo vítěze a poté jsme porazili B. U. H. Praha C.

V souboji s Tagem jsme byli do půlky zápasu myslím lepší, soupeř poté přitlačil a ve druhé polovině měl naopak navrch. Nepříznivý stav 1:0 pro Tago jsme otočili, ale nakonec inkasovali branku a 2:2 a tímto poměrem kvalitní utkání skončilo.

Zápas proti Bohům byl úplně jiného ražení, brzy jsme získali vedení, ale ve chvíli, kdy jsme zapojili do hry další hráče a začali točit tři pětky, se nám přestalo dařit, chybovali jsme a umožnili soupeři neustále živit naději na slušný výsledek. Přesto se mu nepodařilo vstřelil kontaktní gól a tak jsme se mohli radovat z konečné výhry 7:4 a zisku dalších bodů.

Tabulka pro nás vypadá stále stejně, Tago Mago je v čele s dvoubodovým náskokem, nicméně nevím proč se neodehrálo utkání mezi Hopochos a Buldoky Radotín B. Hopochos ztrácejí na nás na třetí příčce 4 body, ale mají o toto utkání méně.

Další turnaj nás čeká už za 2 týdny, kdy se na Radlicích utkáme s Vinořskou Zvěří a Buldoky Radotín B, tedy jedinými týmy, s kterými jsme dosud neměli tu čest.

Komentáře k utkáním najdete na stránkách k jednotlivým střetnutím.

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor