Navigace
Dnes je Neděle, 24. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Po čtvrtém turnaji nadále bez porážky na 2. příčce

Mirek [11. 11. 2007, 21.10]

Na Radlicích jsme v sobotu 10. listopadu odehráli čtvrtý letošní turnaj a utkali se s posledními týmy, s kterými jsme dosud nehráli.

V poledním utkání nás čekala Vinořská Zvěř a na tento zápas je lepší co nejdříve zapomenout a neřešit ho. Vinoř (omlouvám se, pokud se někoho dotknu, píšu Vinoř, ale samozřejmě tím nemyslím všechny hráče Zvěře, jen některé) si obhajuje svůj styl tím, že přeci hraje 7. ligu, ale zapomíná na to, že 7. ligu florbalovou. Bohužel na jejich hru rozhodčí přistoupili, ponechali hrubší metr a nás to rozhodilo natolik, že jsme většinu třetí třetiny strávili v oslabení. Bezbranková remíza je ve florbale málo vídaný výsledek a pro nás je to dvoubodová ztráta. Měli jsme se s hrou soupeře vyrovnat, nejlepší odpovědí není nic jiného, než je prostě porazit. Nejhorší na celé věci totiž je, že remíza dává Zvěři naději, že se svým stylem může uspět. Ale dost už toho zápasu, hlavně že zranění bylo málo a že jsme neprohráli. Nehodlám tomu utkání věnovat víc prostoru, už tak je toho příliš.

Také druhý zápas byl extrémní, ale na opačné hraně spektra. Zdecimovaní Buldoci odehráli utkání srdcem, ale snad je to ani nemohlo za daných okolností bavit. Nastříleli jsme 13 gólů a přes šance soupeře z brejků byla hra až příliš jednostranná. Pozitivem je, že přes naší pracně sešitou sestavu, které chybělo několik opor, jsme dokázali nasázet množstí branek, o které se podělili zejména hráči širšího kádru, kteří obvykle tvoří třetí pětku. Bodově se po zranění v prvním utkání zahojil Mirek Jahoda, který se podílel na prvních čtyřech brankách, následně se za odměnu posadil na lavičku a pustil do hry Miloše Kratochvíla. Nakonec byl s celkovými 5 body společně s Michale Pozlerem nejproduktivnějším hráčem utkání.

Čtyřmi body (2+2) přispěl Martin Karlovský, který si v utkání s Vinoří zahrál jen pár vteřin, když se vracel z trestné lavice, kde odseděl 12 minut za Ivana Sagače, který dostal trest pro lavičku. Po dvou gólech dali Buldokům Tomáš Čihák a Kuba Milion. Z 11 nastoupivších hráčů neskórovali pouze Michal Toman a Miloš Kratochvíl, většna hráčů si tak po prvním střetnutí spravila chuť.

Na čele tabulky beze změny

V tabulce se nic nezměnilo, naší ztrátu srovnali Tago Mago a Hopochos vzájemnou remízou. Hopochos dotahovali z 5:1 a nakonec získali bod po remíze 5:5, když v utkání celkem třikrát využili přesilovou hru. Tago Mago tak stále vede s dvoubodovým náskokem, Hopochos na nás ztrácejí bod jeden (počítáno z kontumací za neodehraný zápas proti Buldokům). Těžko spekulovat, zda-li by se nám hodila výhra Taga, které by nám tak zajistilo odstup od Hpchs, anebo naopak, kdyby se Hpchs dostali o bod do čela. Podobné kalkulace většinu nevěští nic dobré, remíza se zdá být nejvýhodnější výsledek.

Za měsíc nás čeká domácí turnaj opět na Radlicích, odvetu odehrajeme s Hornets a Lóšaďp. Druhým jmenovaným se letos překvapivě vůbec nedaří, v sobotu ale získali první výhru (edit: nezískali. Buď jsem se překoukl já nebo někdo na unii, každopádně s BUH mají v tabulce porážku 6:5). Hornets naopak pokračují v nevyrovnaných výkonech, herně jsou ale nepříjemní a navíc jim máme co vracet, když nám v prvním utkání ukradli 2 body gólem 5 vteřin před koncem.

Přátelské utkání se Zanzibarem

Připomínám ve čtvrtek přátelák se Zanzibar Teamem, podrobnosti se dozvíte na tréninku v pondělí nebo po telefonu/icq.

Edit: Zmýlená neplatí, hrát se bude místo našeho tréninku na stejném místě a ve stejný čas, tedy ve čtvrtek od 20.00 v hale ZŠ TGM v Ruzyni! Skončíme dříve než normálně, abychom všichni stihli včas odejít.

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor