Navigace
Dnes je Pondělí, 23. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Zanzibar Team 8, FT Sokol Břevnov 3

Mirek [15. 11. 2007, 22.19]

V přátelském utkání proti Zanzibaru jsme prohráli 8:3. Hrálo se na 2x25 minut, přičemž se v naší brance vystřídali oba gólmani a na druhé straně se stihla vystřídat dokonce trojice maskovaných mužů. Zanzibar po celé utkání prokazoval zejména technickou a kombinační převahu a velice brzy šel do vedení 1:0. Třemi góly v rychlém sledu pak rozhodl o svém vítězství a většina utkání se tak hrála s vědomím, že jde už jen o skóre a o samotný výkon.

Nastoupili jsme v ne zrovna ideálním počtu 12 hráčů do pole, dvě celé pětky doplňovala třetí dvojice křídel. O naše branky se poděli střelci Michal Pozler a Vojta Rabiňák, třetí trefu zaznamenal po Vojtově akci Martin Košťál. Soupeř nastřílel 6 branek v první polovině, kdy chytal Filip Hron. Tomáš Cebak pak podal vynikajicí výkon a proti čím dál více na krásu hrajícímu Zanzibaru inkasoval jen dvakrát.

Nejsem si jistý, jestli všichni naši hráči pochopili o čem utkání s týmem kvalit Zanzibaru je. Přirovnání k malým Vánocům jsem myslel vážně a pokud se chceme zlepšovat, právě tento zápas k tomu byl ideální příležitostí. Kdo do hry nedal vše, je to jen jeho chyba a jeho mínus. Dohadování na konci je však obzvlášť v takovémto střetnutí zbytečné a vůbec nic neřeší.

Kdo chtěl, myslím že si zápas užil. Nedošlo k žádným rozbrojům, mohli jsme sice hrát lépe a víc zabrat, ale celkově se asi stydět nemusíme. Karty jsou jasně rozdané, o tom žádná diskuze. Učit se od mistrů svého řemesla, a že hráči Zanzibaru jsou skutečně výjimečně talentovaní hráči, to se každému nepoštěstí.

Doufám, že i na straně soupeře panuje po utkání spokojenost a odveta na sebe nenechá dlouho čekat :)

Sestava FT Sokol Břevnov

Hron, Cebak – V. Musil, Bambous, Pozler, M. Jahoda, Karlovský – Salač, Pažout, Milion, V. Rabiňák, M. Košťál – Nový, O. Rabiňák

Sestava Zanzibar Team

zanzibar-team.blog.cz (znám sice většinu hráčů, ale ne všechny a nerad bych na někoho zapomněl)

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor