Dnes je Středa, 17. 1. 2018 [Zaregistrovat se]

Herně nic moc, ale 6 bodů máme

Mirek [9. 12. 2007, 16.50]

Pořádající tým na vlastním turnaji nehraje zrovna nejlépe; alespoň pro nás to platí beze zbytku. V obou sobotních utkáních jsme předvedli matný výkon, v obraně bylo příliš mnoho děr a v útoku nám často zradila nepřesná finální přihrávka. Přesto jsme dokázali v obou případech zvítězit a vzhledem k e ztráte Hopochos teď máme na druhé příčce solidní náskok.

V prvním utkání jsme porazili Hornets 7:4, výhra se ale nerodila lehce. Soupeř na konci první třetiny snížil z trestného střílení za hru v brankovišti na 2:1, na vyrovnání pak ale pohotově odpověděl Dan Košťál. Stále jsme si drželi těsný náskok a utkání zřejmě definitivně získali v krátkém období kolem 5. minuty poslední třetiny, kdy jsme přidali dvě branky, zatímco kapitán Hornets Radek Sýkora dokončil hattrick.

Hodně nás hlavně v první polovině utkání podržel brankář Filip Hron, nebýt jeho záchranářských zákroků, mohl utkání dopadnout přesně opačně; neustále bychom dotahovali my.

Ve druhém utkání jsme porazili Lóšaďp těsně 3:2. Nebylo to naše utkání, nedařilo se nám, ale 3 body jsme nakonec získali.

První zápas za FT Sokol Břevnov odehrál David Sluka, který nás před pár dny posílil na hostování z B-Boyzzz Tatranu Střešovice a v obou utkáních se dokázal trefil do sítě (v obou případech mu situaci hodně usnadnil přihrávající Michal Pozler).

Michal Pozler, který v samém závěru minulého turnaje vstřelil 200. branku v historii klubu, nasbíral v sobotu celkem 4 body a dohromady jich má už v této sezoně na kontě 20. První gól v sezoně vstřelil Honza Bezouška. Po dvouzápasovém trestu se opět představil na hřišti Tomáš Nový.

Děkuji všem, kdo se podíleli na pořádání, ještě nás to v této sezoně čeká jednou :/ Zejména bych chtěl poděkovat Zuzce Čechové, která za stolkem strávila skoro celý den, a Michalu Kubertovi, který pomohl s pořádáním našeho utkání s Lóšaďp. Nakonec bych rád poděkoval i Petru Rezlerovi, jeho velice přesná a adresná kritika během prvního utkání přišla vhod, doufám, že jste ho všichni „postižení“ dobře poslouchali!

Ve čtvrtek hrajeme místo tréninku přáteský zápas s Vlky

Díky Tomáši Novému sehrajeme ve čtvrtek 13. prosince na Ruzyni místo našeho tréninku přátelské utkání s týmem FBK Vlci, aktuálně vedoucím týmem divize C pražské soutěže (stejná liga jako ta naše ;)). Sebou si vemte trika Shock! nebo jiná černá třička.