Navigace
Dnes je Pondělí, 16. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Povedená sobota za 6 bodů

Mirek [7. 1. 2008, 13.07]

Na prvním turnaji v novém roce jsme úspěšně zakončili první polovinu soutěže. Stále jsme bez porážky na druhé příčce a náskok na třetí tým tabulky jsme navýšili na 10 bodů.

V prvním utkání jsme narazili na Hopochos, kterým se povánoční turnaj vůbec nevyvedl. Zápas průběžně druhého a třetího týmu naší divize jsme měli pod kontrolou a celkem bez potíží jsme vyhráli 7:1. Prim hrála hlavně první pětka, když dřevák Kuba Milion nasbíral 4 body za branku a tři přihrávky, Mirek a Roman Jahodové pak každý vstřelil po 2 gólech.

Odpoledne nás čekala odveta s Ressler Boys, žádný výsledkový debakl jako při našem prvním vzájemném střetnutí se ale nekonal. Soupeř hrál dobře, ale my jsme si po úvodní brance v závěru první třetiny drželi odstup. Tentokrát se střelecky prosadila více druhá pětka. Na snižující branku na 2:1 jsme rychle odpověděli a pak drželi vedení 4:1 až do konce střetnutí. Soupeř sice spálil několik dobrých příležitostí a minimálně dvakrát se zaskvěl gólman Tomáš Cebak, také na naší straně ale zůstalo několik nevyužitých šancí, např. Tomáš Čihák byl dvakrát v dobré střelecké pozici.

Turnaj se nám vydařil, hlavně první utkání bylo povedené. Do hry se v obou zápasech postupně dostali hráči z lavičky a měsíc před dalším turnajem, kde nás čeká lídr tabulky Tago Mago a nebezpeční B.U.H. Praha C, dobrými výkony trenérovi pořádně zamotali hlavu.

V polovině sezony jsme stále bez porážky, kvótu co zápas, to gól nadále dodržuje David Sluka a poprvé v sezoně se trefil Michal Toman.

Vymyslí kapitán Lipánek způsob, jak zvítězzzit nad Tagem Magem?

Lipánek

FT Sokol Břevnov vs. FBC Tago Mago [3. 2. 2008, 10.20, Děkanka]

Přijďte se pokochat soubojem vedoucího týmu tabulky FBC Tago Mago proti druhému mužstvu divize D FT Sokol Břevnov! Tago musí bodovat, aby si udrželo první příčku, Břevnov pak na špičku posune jedině vítězství!

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor