Dnes je Sobota, 20. 1. 2018 [Zaregistrovat se]

Neporazitelnost u konce, v duelu prvního s druhým zvítězilo Tago Mago

Mirek [4. 2. 2008, 15.26]

V neděli nás na Děkance čekal zápas proti lídrovi tabulky, týmu FBC Tago Mago. Souboj dosud neporažených mužstev přilákal na tribunu na 7. ligu nečekaně vysoký počet diváků a fanoušků, kteří se jistě nenudili. Ze začátku jsme sice byli lepší my a získali vedení 2:0 a 3:1, nicméně soupeř později převzal iniciativu a dokázal utkání otočit. Vítězný gól padl v poslední minutě, kdy jsme u naší branky nakupili několik chyb, čehož Tago dokázalo využít.

Podle času na tabuli bych řekl, že tohle je gólová rána!? Těžko říct…

Utkání by asi slušela remíza, pokud ale, tak Tago zvítězilo zaslouženě. V závěru jsme totiž nevyužili přesilovku, kdy jsme se mohli vrátit zpátky do vedení, a naopak posléze inkasovali.

Ve druhém utkání jsme potřebovali bodovat, abychom z turnaje neodešli s prázdnou, ale i když se nám začátek příliš nevyvedl, postupně se nám začalo dařit střelecky a s tím přišla herní pohoda. Proti pořádajícímu týmu B. U. H. Praha C jsme navýšili skóre až na 6:0 a Filip Hron na sebe upozornil vynikajícím výkonem, když za svá záda nepustil jediný balonek (pravda, branková konstrukce mu také pomohla).

Sice jsme po celých 45 minut neopustili celkem chaotický herní styl, na tom se ale výrazně podílela neustálá rotace hráčů, když se na hřiště dostali v různých fázích všichni nominovaní.

V prvním střetnutí sice vyšel střelecky naprázdno poprvé v našem dresu David Sluka, ve druhém zápase se ale 2x trefil a drží tak průměr 1 branky na zápas. Michal Pozler, náš nejproduktivnější hráč, se klíčovým dílem podílel na výhře v odpoledním střetnutí, když jednu branku dal a na následující 3 přihrával. Vojta Rabiňák v neděli nastřílel 3 branky.

Další turnaj nás čeká již za 2 týdny, když vyjíždíme mimo Prahu do Stochova. Soupeřem nám bude Vinořská Zvěř a Buldoci Radotín. Právě Buldoci odehráli v neděli výborný turnaj, dvakrát vyhráli a sebrali body jak Hopochos, tak Zvěři. Přes porážku jsme tedy navýšili náskok na tým na 3. místě, kam se po turnaji na Děkance vyhoupli B. U. H.