Dnes je Pátek, 20. 4. 2018 [Zaregistrovat se]

Ze Stochova jsme dovezli 6 bodů, 11 hráčů střílelo branky

Mirek [17. 2. 2008, 16.04]

Druhou třetinu sezony jsem úspěšně uzavřeli výhrami 7:2 proti Vinořské Zvěři a 8:1 proti Buldokům Radotín B. Poprvé jsme hráli v pěkné hale ve Stochově a poprvé jsme nastoupili v nových dresech (v obou utkáních jsme museli hrát ve druhé sadě s tmavěmodrým trikem).

V obou zápasech jsme měli vynikající vstup, který pak určil ráz celého utkání. Proti Zvěři se trefil už po 37 vteřinách Michal Pozler, proti Buldokům jsme v polovině první třetiny vedli už 5:0. Oba soupeře jsme přehrávali, měli jsme dost šancí a často hráli na útočné polovině. Nahazovaná rozehrávka Vinořských i Radotínských hráčů většinou nepřinášela ovoce, ale oba soupeři hrozili z protiútoků do naší otevřené obrany. Přesto však můžeme hlavně díky rychle získaným vedením hovořit o tentokrát nečekaně pohodlných výhrách.

Dařilo se prvnímu útoku ve složení Pozler, Miroslav Jahoda, Roman Jahoda, kteří kromě čtyř vstřelených gólů v sobotu spálili množství slibných šancí. Vynikající střeleckou formu opět našel kapitán Honza Bezouška, výborně zahráli Kuba Milion, Miloš Kratochvíl, Martin Karlovský a Honza Salač. Turnaj se nám ale podařil všem, těžko však jmenovitě chválit každého (i když by to nebylo neopodstatněné, kromě druhé půlky zápasu s Radotínem jsme hráli skutečně dobře a na 15 vstřelených brankách se podílelo 11 různých střleců).

Obě utkání odchytal Tomáš Cebak a přestože neměl zrovna plné ruce práce, za stavu 2:1 v prvním utkání vytáhl klíčový zákrok a podržel nás ve vedení. V obou zápasech pak také velmi dobrými výhozy podporoval útok.

Další turnaj nás čeká už za dva týdny, 3. března začneme opět na Stochově poslední třetinu letošní sezony.