Navigace
Dnes je Pondělí, 25. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Ze Stochova po Route 66

Mirek [7. 3. 2008, 19.03]

Tři turnaje před koncem sezony jsme si zajistili 2. místo v tabulce a tím pádem automatický postup zpátky do 6. ligy. Nicméně turnaj nám jinak herně zase tolik nevyšel. Předvedli jsme pár parádních momentů, ale celkově byla hra bídná (Hornets) nebo prostě jen nic moc (Lóšaďp). Přesto jsme oba zápasy vyhráli a získali 6 bodů. Naši nejbližší soupeři pak ztráceli a protože Zvěř remizovala ve svém prvním utkání s Lóšaďp, už před druhým utkáním jsme věděli, že vítězství nám zaručuje postup.

Vynikající turnaj má za sebou David Sluka. V prvním utkání nastřílel 4 branky, přičemž ta poslední byla naše 100. v této sezoně a 250. celkem v ČFbU. Ve druhém střetnutí pak pár vteřin po brance Michala Pozlera zaznamenal 2 trefy v rozmezí 4 vteřin (!).

Ve zbývajících 6 utkáních této sezony se tak ještě ukáže, zda-li diváci a fanoušci uvidí boj o první místo anebo oba vedoucí celky dají více prostoru na hřišti hráčům širšího kádru. Na vedoucí Tago Mago ale ztrácíme 5 bodů a proto i přes případný úspěch ve vzájemném utkání bychom museli čekat na jeho zaváhání. Ovšem netřeba zapomínat na to, že ve zbytku sezony je pro nás již 1. místo vlastně jedinou motivací…

Další turnaj se uskuteční až 29. března, na Radliích tentokrát opět pořádáme my, tak prosím všechny hráče a fanoušky a s tím počítají. Děkuji :)

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor