Dnes je Středa, 17. 1. 2018 [Zaregistrovat se]

Na Hopochos se nám daří, na Resslery nikoliv

Mirek [1. 4. 2008, 12.43]

Hodnocení sobotního turnaje, který jsme na Radlicích pořádali, je překvapivě dost jednoduché. Možná tak někoho zklamu svou stručností, která se mi ale hodí do krámu, protože není moc času :)

V prvním utkání jsme narazili na třetí tým tabulky Hopochos a v podstatě celou dobu se hrálo jen na jednu branku. V úvodní třetině jsme se často netrefovali mezi tři tyče a tak začaly padat branky až od poloviny utkání. Během pěti minut jsme jich soupeři nasázeli 5 a bylo po zápase. Skóre se nakonec zastavilo na stavu 10:0, hattrickem se blýskli David Sluka a Michal Pozler. Čtyři body nasbíral Roman Jahoda. Filip Hron kryl pouhé 4 střely a připsal si druhé čisté konto v sezoně. Hopochos, kteří jinak myslím zaslouženě drží bronzovou příčku jsme letos nastříleli celkem 27 branek a potvrdili jsme, že se nám proti nim daří.

Druhý zápas byl úplně o něčem jiném. Hra Ressler Boys nám naopak moc nesedí (a řekl bych, že nejen nám). Od poloviny utkání se za jakéhokoliv stavu stáhnou na vlastní poloviny a brání a brání a brání… Tentokrát však tou dobou vedli 3:1 a tak se jim bránilo o něco lépe. Proti obětavému soupeři jsme si moc vyložených příležitostí nevypracovali (i když pár jich bylo), stříleli jsme zdálky a proto dost pokusů skončilo zblokovaných. Přesto jsme se snažili o zvrat a ve třetí části po brankách Romana Jahody a v přesilovce Davida Sluky bylo vyrovnáno 3:3. Dvě minuty před koncem ale jakoby celé utkání shrnul Jan Mareš a po důrazu na našem brankovišti vsítil vítěznou branku.

Ressleři nás přehráli v důrazu, hráli, co potřebovali a my jim situaci v první půlce utkání usnadnili. Ve druhé polovině jsme sice dokázali vyrovnat, ale nic víc a tak jsme zaslouženě prohráli. Porážka sice mrzí, ale tak není třeba plakat na rozlitým mlékem. Snad příště budeme v podobných utkáních chytřejší.

Další turnaj nás čeká za 2 týdny, kdy bude v Kobylisích k vidění poslední letošní střetnutí prvního a druhého týmu tabulky. Tagu máme co vracet, když poslední zápas zlomil v samém závěru Stanislav Zbyněk. V dalším utkání pak hrajeme s nečitelnými B.U.H., kteří za sebou mají otřesný turnaj, ačkoliv se sešli v poměrně silné sestavě.

Edit: Já věděl, že jsem na něco zapomněl. Takže tímto dodatečně děkuji Zuzce, Filipu Hrbkovi a Johnnymu za pořádání našich utkání. Díky!