Navigace
Dnes je Neděle, 24. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Z Kobylis jsme nedovezli ani bod

Mirek [13. 4. 2008, 16.36]

Naše první seznámení s halou Sokola Kobylisy skutečně nestálo za nic. V souboji s prvním celkem tabulky jsme dvakrát inkasovali v závěrech třetin a za stavu 3:1 jsme utkání zabalili. Tago Mago tak mělo jednoduchou pozici a na výhru 6:2 se ani příliš nenadřelo. Naše góly, první a poslední v utkání, zaznamenali Michal Pozler a Mirek Jahoda.

Ve druhém střetnutí nám utekl začátek a ani později to nebylo nic moc. Narozdíl od prvního zápasu jsme se za nepříznivého stavu snažili výsledek zvrátit, podařilo se nám sice skóre otočit, ale ve třetí části jsme opět B. U. H. pustili do vedení a nakonec nezískali ani bod. Dvakrát se trefil Mirek Jahoda, po jedné brance přidali Martin Karlovský, David Sluka a Ondra Rabiňák.

Na otřesném povrchu alá Tyršák jsme odehráli tvrdá utkání, kdy rozhodčí nechali hru plynout (kolik bylo vyloučení a standartek? že by se v naší lize hrálo tak čistě?), to však není výmluva, podmínky mají všichni soupeři stejné. Chybělo nám několik důležitých hráčů a tak velkou šanci ukázat se dostali Tomáš Čihák, Tomáš Nový a Miloš Kratochvíl, kteří jinak na hřišti tolik času netráví. Do hry se později zapojili i Martin Karlovský a Ondra Rabiňák, který vsítil první gól za muže. V prvím utkání se navíc ukázal Viktor Musil, který s cizí florbalkou hrál poprvé asi po dvou měsících, ve druhém utkání pak většinu času strávil jen na lavičce lehce zraněný Adam Pažout.

Ani to však není výmluva, hráči širšího kádru totiž mohou mít po sobotním turnaji vesměs čisté svědomí, když předvedli dobrý výkon. Obvykle klíčoví hráči Filip Hron, Roman Jahoda, Michal Pozler, Vojta Rabiňák, David Sluka, Michal Toman (abecedně, aby mě nikdo nenapadal :)) zcela jistě zahráli více či méně pod své možnosti a zažili už lepší turnaje.

Z Kobylis jsme neodvezli ani jeden bod, v situaci, kdy o našem umístění v tabulce je ale již rozhodnuto, jsou ale důležité jen tři věci: 1) příště už v Kobylisích nebudeme nafukovačku hledat a zopakovali jsme si pravidlo o přednosti zprava :), 2) vypuštění výrazné části zápasu tak jako proti Tagu je nepřípustné, můžeme prohrávat, ale ne po takovémto výkonu/nevýkonu a 3) potvrdilo se, že kádr máme širší než by se mohlo na první pohled zdát.

Dál už bych to asi nerozebíral, myslím, že takhle to stačí a vyjádřil jsem svůj pohled na obě utkání jasně (ostatně to už v sobotu na místě, že). Za 14 dní ukončíme na Děkance sezonu a po roce se opět vracíme do 6. ligy, kde věřím, že tentokrát budeme hrát důstojnější roli.

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor