Navigace
Dnes je Středa, 20. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Na závěr dvě výhry bez inkasovaného gólu

Mirek [29. 4. 2008, 11.37]

Konec sezony se nám vydařil a přetrhli jsme tak šňůru tří porážek. Na Děkance jsme v sobotu neinkasovali, brankář Tomáš Cebak sice neměl moc práce, ale jistým výkonem si obě nuly zasloužil.

V prvním utkání, proti Vinořské Zvěři, se nám dařilo snad vše, na co jsme sáhli. Hráli jsme důrazně, ale celkem čistě, často jsme navíc byli krok před soupeřem. Občas se prostě zadaří a takovéhle utkání vrátí člověku radost po několika nepovedených výkonech. David Sluka vstřelil dvě branky a na jednu přihrál, kapitán Honza Bezouška si připsal také 3 body za gól a 2 asistence.

Ve druhém zápase, posledním v sezoně v naší divizi, jsme nastoupili na tři útoky a dvě obrany. Tempo tak typicky opadlo, ale nebylo to vyloženě špatné. Béčko Buldoků Radotín hrálo ve druhé polovině sezony dobře a tak jsme očekáváli obtížné utkání, ve kterém nám už však vůbec o nic nešlo. Skóre otevřel až po polovině utkání Honza Bezouška. David Sluka přidal dva zásahy a díky nižšímu počtu utkání se tak stal nejlepším střelcem týmu v tomto ročníku (celkem nasázel 22 branek, stejně jako Michal Pozler). Navíc si připsal přihrávku při gólu Tomáše Nového, jeho prvním v sezoně a v podstatě prvním v kariéře (pokud nepočítáme loňskou trefu do prázdné branky).

Na závěr utkání pak obdrželi červené karty Mirek Jahoda za Břevnov a Tomáš Prokop za Buldoky, v hrozící hromadnou šarvátku se ale napětí naštěstí nepřetavilo.

Turnaj bez inkasovaného gólu byl tak parádním zakončením sezony, tím spíše, že předtím jsme odehráli tři nepřesvědčivá utkání. Po posledním zápase jsme se tak s dobrou náladou mohli přesunout na Újzed do Wigwamu, oslavit tak opět postup do 6. ligy a rozdat výroční ocenění.

Všem hráčům i fanouškům bych rád za letošní ročník poděkoval, nebylo to sice vždy ideální, ale celkově nemohu hodnotit sezonu jinak než jako úspěšnou po všech stránkách. Doufám, že pro další rok budeme minimálně pokračovat ve stejných výkonech a přístupu.

Co nás čeká:

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor