Navigace
Dnes je Pondělí, 25. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Zanzibar Team – FT Sokol Břevnov 6:2

Mirek [30. 4. 2008, 12.28]

Z přáteláku se Zanzibarem mám dobrý pocit. Snad jediný problém nás čekal před začátkem utkání, když jsme marně čekali na gólmana, a museli tak doufat, že nám vypomůže Tatraňák Michal, který zůstal v hale po předchozím tréninku a chystal se k odchodu. Ještě jednou mu děkuji (nehledě na to že zachytal dobře), že jsme nemuseli strkat do branky mantinel nebo vymyslet nějakou jinou volovinu.

V samotném utkání jsme pak hráli na 3 útoky a 2 obrany, po delší době se ukázal Honza Salač a v naší sestavě se objevil také Filip Filipovič. První branka Zanzibaru měla být jeho 100. v historii a tak si kluci dlouho dávali přednost, kdo ji vstřelí. Po protržení této hranice ale nadále hráli na krásu kolem naší branky, střel nebylo tolik a gólů nakonec taky ne.

Nám se podařilo skórovat dvakrát, do vedení nás dostal Tomáš Čihák dorážkou u levé tyčky. Stejný hráč pak měl dvakrát možnost jít do úniku, ale nic z toho nebylo. Druhý gól vstřelil prakticky ze stejné pozice Martin Karlovský. Šancí jsme jinak neměli mnoho, solidní příležitosti ale měl několikrát Martin Košťál, střelu Miloše Kratochvíla z pravého křídla vytěsnil brankář Zanzibaru Honza Bobisud na tyč a dobře pálil z ostrého úhlu i Filipovič.

Většinu hry v obou poločasech jsme se bránili a hlavně z počátku ztráceli příliš snadno balonky, přesto myslím, že jsme nehráli špatně. Převaha soupeře byla jednoznačná, byly patrné naše chyby a nedůslednosti, ale řekl bych, že momentů, kdy se Zanzibar dostával do šancí nebo do hry lacino nebylo víc než by nám bylo milo.

Mohli jsme být vyrovnanějším soupeřem, ale byl to dobrý zápas, náš výkon byl v rámci možností solidní a přístup jak má v takovém utkání být. Jistě, že chceme víc a hrát líp než včera, přesto mám z toho utkání radost.

Soupeři děkuji a snad si zase někdy zahrajeme (a přivezeme vlastního brankáře :))

Zanzibar Team – FT Sokol Břevnov 6:2

Góly: 2x Vávra (Hlavička, Sláma), Pavlovský (Vejrych), Drahorád (Pavlovský), Vejrych (Pavlovský), Vaculík (M. Podhráský) – Čihák (Filipovič), Karlovský (Filipovič)

Naše sestava: Konrád – Pozler, Filipovič, Čihák, Toman, Pažout – O. Rabiňák, V. Rabiňák, Kratochvíl, Salač, Nový – Karlovský, M. Jahoda, M. Košťál

Myslel jsem, že to skončilo 7:2, Zanzibar uvádí 6, tak bereme 6 :) Střelci a nahravači soupeře převzaty z jejich webu, pamatuju si jen něco.

Co nás čeká:

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2007/2008

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor