Navigace
Dnes je Neděle, 24. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Letní lásky a očko do blízké budoucnosti

Mirek [30. 6. 2008, 11.16]

Ve čtvrtek jsme pro letošní sezonu uzavřeli tréninky v Ruzyni, kam bychom se měli opět vrátit 4. září. A co nás čeká v létě?

Po turnaji v Rumburku už se žádného letního turnaje nezúčastníme, na programu máme jen lehké tréninky, abychom nevypadli z tempa a týdenní soutředění. Tréninky v červenci a srpnu probíhají na obvyklém místě v ÚVN ve Střešovicích, zahrajeme si každou neděli od 20 do 21.30. Peníze vybírám vždy jednotlivě na každém tréninku, 20 30 Kč podle toho, kolik se nás sejde.

Na soustředění tentokrát míříme do Třeboně, odjíždíme v sobotu 9. srpna po obědě a vracíme se dopoledne o týden později. V plánu je totožný rozpis trénikových hodin na hale jako loňský rok, může být ale ještě upraveno dle aktuální kapacity (v areálu je v tu dobu oddíl házené). V sobotu máme tedy hodinu od 18, v dalších dnech pak hodinu a půl vždy od 10 a 16 (v úterý a čtvrtek není odpolední část v hale).

Hráče prosím, aby co nejdříve nahlásili svou účast nebo neúčast (nejpozději do středy 30. července!), podle toho lze pak stanovit přesnou částku. Při předpokládaném počtu 16 účastníků je částka za ubytování a pronájem haly 2350 Kč/osobu.

Nejpozději do neděle 13. července vybírám 300 Kč na nákup a potisk nových týmových mikin. Nezapomeňte si nahlásit velikost!

Nová sezona nám začne 27. nebo 28. září (zřejmě na Vinohradech? :)), v 15.00 zahájíme zápasem proti FBŠ Bohemians BANG team D a od 18.30 změříme síly s FBC Ekonom Praha. Pořádáme 4. turnaj, který se uskuteční 16. listopadu na Zličíně. Celkem nás čeká 20 utkání na 11 turnajích (2x jen jeden zápas), našimi soupeři jsou vedle FBŠ D a Ekonomu, jak patrno z tabulky na pravé straně, ještě Příbram, Benešov, Horoměřice, Nebušice, SKV C, Merkur B, Zdar Bar a Vokovický Šavle.

A jakých změn se dočká naše sestava? Zatím je příliš brzy sumarizovat, přesto se mnoho příchodů a odchodů nečeká. Ondra Rabiňák má uzavřený přestup do FBC Panters, naopak k nám příchází na přestup kanonýr David Sluka, který v týmu působil podstatnou část minulé sezony na hostování z Tatranu B-boyzzz Střešovice. Oficiálně nás v létě posílí brankář Filip Hrbek z Bivoje Litvínov, který s námi na jaře (až po přestupním období) trénoval. Výraznou trenérskou pozici získal v týmu FBŠ Bohemians Praha Honza Salač a ještě není jisté, jestli nebo jak často bude moci hrát za FT. A v neposlední řadě lze jako posily hodnotit ostře očekávaný herní návrat první obranné dvojice Jirky Bambouse a Vikyho Musila , kteří toho v sezoně z různých důvodů tolik neodehráli.

Jestli dojde k dalšímu posílení či oslabení je (stejně jako otázka trenéra) zatím víceméně nejasné. Naopak ale už víme, že do nové sezony vstupuje B tým mužů FT Sokol Břevnov a bude tak možné na hráčské bázi spolupracovat jedním i druhým směrem. Béčku tedy na tomto místě přeji mnoho úspěchů!

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2008/2009

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor