Navigace
Dnes je Pondělí, 16. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Otevřené oči

Mirek [11. 9. 2008, 22.49]

Dnes jsme místo tréninku sehráli přátelské utkání (3x 12 minut a kousek :)) s naším B týmem. Pro trénera Ivana Sagače to bylo první pořádné představení na lavičce našeho družstva, své počínání však zahájil neočekávanou remízou.

Náš výkon se pohyboval od otřesného k ucházejícímu a připomínal některé utkání z ligy (Ressler Boys). Béčko hrálo důrazně, předčilo nás v převážné většině osobních soubojů a jistilo obranu. A když soupeř využil jednu ze svých šancí, dostal se do jednobrankového vedení. Netrvalo dlouho a balonek byl po další nedůslednosti v obraně v síti podruhé.

S naší hrou to však moc nezahýbalo. Nadále nefungovala souhra obránců s útočníky (hráli jsme na tři útoky a dvě obrany, což se právě na tomto nejvíce podepsalo), ve spojení s minimálním pohybem jsme se tak v rozehrávce dostávali do slepé uličky. V ojedinělých chvílích, kdy jsme začali kombinovat, jsme soupeře přehrávali, jakmile se však hra rozkouskovala na individuální souboje, nedařilo se nám prakticky nikdy. Často jsme propadali v obraně a jednu takovou situaci zachraňoval na poslední chvíli Honza Salač, za hru v brankovišti bylo ale nařízeno trestné střílení, které proměnil kapitán B týmu Vojta Novák.

Ve třetí třetině jsme zabrali, přidali v tvrdosti někdy až přespříliš (nemá smysl zabíhat do detailů, ať posoudí jiní. Za sebe se omlouvám; obdržel jsem jediný dvouminutový trest). Postupně se nám podařilo tříbrankové manko smazat. Nejprve se po rychlé rozehrávce trefil Roman Jahoda a brzy po něm snížil na rozdíl jediného gólu po přímočaré akci David Sluka. Na 3:3 pak výstavní ranou srovnal Tomáš Sláma.

Krátce před koncem však Béčko po střele z úhlu získalo poměrně lacině opět vedení na svou stranu a my museli při hře bez gólmana zachraňovat remízu. V nastaveném čase (jj) pak zblízka usměrnil nepovedenou střelu Michala Pozlera do sítě Mirek Jahoda.

Na samý úvod letošní sezony se tak v důrazném utkání rozešly A a B tým smírně 4:4. Nečekaný výsledek víceméně odpovídal hře, na výhru jsme podle výkonu určitě neměli mít nárok. Většinu zápasu jsme hráli nedůsledně, dělali hloupá rozhodnutí a vařili z ničeho, čímž jsme ideálně nahrávali Béčku na jejich hru. Množství brejků jsme hasili na poslední chvíli nebo jen doufali, že balonek neskončí v naší síti. Tréneru Sagačovi se jistě nikdo neukázal v oslnivé formě, na povrch vyplavaly spíše chyby, ať už individuální nebo taktické. Pozitivní je, že máme na čem stavět a že jsme takové utkání odehráli dnes a ne na konci měsíce, kdy už se budou počítat body. Stejně k tomu doufám přistoupí hráči Béčka. Po úspěšném vystoupení se jistě zvedne morálka a sebevědomí, východiskem z toho utkání však také musí být fakt, že mají na čem stavět. Uspokojení není na místě, na místě je naopak zopakovat slušný výkon a slušný výsledek na záčatku ligové souteže.

Naše sestava: Cebak – R. Jahoda, Nový; Pažout, Toman – Milion, Čihák, Sluka; Pozler, M. Jahoda, Karlovský; Rabiňák, Salač, Sláma

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2008/2009

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor