Navigace
Dnes je Pondělí, 25. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Z Neveklova vezeme 4 body

Mirek [18. 10. 2008, 23.07]

Z Neveklova si po sobotních utkáních odvážíme 4 body a i po druhém turnaji jsme tedy na horních příčkách tabulky s minimálním odstupem (skóre) na lídra, s kterým jsme uhráli remízu 3:3.

Škoda, že jsme vedení v závěru neubránili, ale s ohledem na celé utkání je 1 bod z tohoto zápasu dobrý. Hra na 3 pětky není zpravidla ideální, tentokrát ale myslím, že nesla své ovoce a bylo to bez problémů. I díky tomu jsme dva zápasy v rychlém sledu fyzicky zvládli s minimálními obtížemi.

Velice povedený debut má za sebou Ondřej Klíma, poprvé se představil v našem dresu, hned v prvním utkání vsítil vyrovnávací branku a ve druhém pak přihrával Davidu Slukovi na gól na 3:2 (asistence #250 v historii týmu). Sluka zaznamenal 2 góly a 3 přihrávky v prvním střetnutí, kdy jsme po rychle inkasované brance převzali oteže nad utkáním a postupně nasázeli 6 branek, přičemž už ani jednu nedostali.

První branku za FT vsítil i Tomáš Sláma, který se proti Merkuru B trefil hned 2x a v obou případech v oslabení. Jeho druhá trefa byla naším 300. zásahem v historii. Ve druhém utkání pak přihrál na dvě vyrovnávací trefy Mirku Jahodovi, který tak po řadě promarněných šancí nakonec přeci našel síť.

První gól v sezoně vstřelil Vojta Rabiňák a v dobré formě se ukázali oba gólmani. Filip Hron během 30 minut neinkasoval, Tomáš Cebak má pak lví podíl na tom, že si SKV v první polovině zápasu nevypracovalo větší náskok a stále vedlo pouze o jeden gól.

Dobrý turnaj, jen tak dál. Sice místy ostřejší na naší i z naší strany, ale takový je sport. V Neveklově jsme měli řadu dobrých momentů, za připomenutí stojí zejména dvě parádní kličkované Tomáše Slámy mezi protihráči z Merkuru. Po 4 utkáních jsme bez porážky a už za 2 týdny začínáme na Radlicích florbalem napěchovaný měsíc, soupeřem nám budou Vokovický Šavle (geograficky tak trochu derby? :)) a Příbram.

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2008/2009

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor