Navigace
Dnes je Pondělí, 25. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Potřetí za sebou za 4 body

Mirek [17. 11. 2008, 16.37]

V neděli jsme na Zličíně předvedli typický pořadatelský výkon, tzn. málo pohybu a snahy. Háček je v tom, že podobně bezkrevně jsme hráli už minule na Radlicích. Přesto jsme si znovu připsali důležitou výhru a remízu, když jsme inkasovali 2 vteřiny před koncem. Po 8 kolech jsme stále na druhé příčce, dosud jsme neprohráli a k 5 výhrám jsme přidali 3 remízy, když jsme ve všech případech inkasovali až v poslední minutě. Tým před zápasem
Tým před zápasem

Jak Zdar Bar, tak Nebušice byli pohyblivější a aktivnější, navíc se nám nedařilo v rozehrávce a celkově jsme se tak nepředvedli v dobrém světle. Vynikající výkon podal proti Zdar Baru gólman Tomáš Cebak, v závěru zápasu jsme těsnou výhru vydřeli, ačkoliv utkání to bylo vyrovnané. S Nebušicemi jsme také inkasovali jako první a zápas obraceli. Soupeř nakonec srovnal na 3:3 a v samém závěru pak znovu na 4:4. Tak trochu deja vu. V utkání se poprvé v sezoně trefili Michal Toman a Michal Pozler, který navíc přidal dvě gólové přihrávky. 100. gól v kariéře vstřelil David Sluka.

Pokud budeme hrát nadále takhle, spíš dříve než později se to projeví na bodovém zisku ještě výrazněji než nyní ztrátou dvou bodů při remíze v posledních vteřinách. Jsme schopni zahrát daleko lépe, chytřeji a efektivněji.

Na příštím turnaji hrajeme sice jen jedno utkání, pokud ale v souboji s Horoměřicemi uspějeme, udržíme druhé místo bez ohledu na další výsledky. V lednu nás pak po dlouhé pauze čeká náročný turnaj, když se střetneme v odvetě s Ekonomem a pak se poměříme s Benešovem. Tabulka se nyní rozpůlila na dvě poloviny, když mezi SKV na pátém místě a trojicí následujících týmů je šestibodová díra (což ale v 3bodovém systému znamená jen 2 výhry). Na špičku se dotáhl po dvou přesvědčivých výhrách Ekonom, poprvé ztratil Benešov, když s Merkurem překvapivě jen remizoval 2:2.

Na závěr bych rád poděkoval všem hráčům, kteří se zapojili do pořádání (Čihi, Míša, Fogy, Vojta, Saly, Fíla, Pozy, Cebi), a dalším, kteří nám pomohli ve chvílích, kdy jsme sami pobíhali po hřišti (Dejv, Zuzka, Eliška). Mimo několika obvyklých zádrhelů proběhl celý turnaj myslím v poklidu a bez výraznějších potíží.

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2008/2009

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor