Dnes je Středa, 17. 1. 2018 [Zaregistrovat se]

V Braníku vítězně

Mirek [2. 12. 2008, 20.37]

Po minulém týdnu, kdy jsme si zahráli v areálu HAMR Braník poprvé nanečisto v Maratonu 2008 minut, už nás v neděli čekal na stejném místě 5. ligový turnaj. Tentokrát jsme měli na programu jediné utkání, soupeřem nám byly Horoměřice. Po bezbrankové první třetině jsme se nakonec rozstříleli a zvítězili vysoko 8:2, ačkoliv takovému rozdílu ve skóre ze záčatku nic moc nenapovídalo. Měli jsme sice šance a více ze hry, s koncovkou jsme ale byli dlouho na štíru.

Hattrick včetně důležitých první dvou gólů zaznamenal David Sluka, který přes nachlazení potvrdil výtěčnou střeleckou formu. V polovině sezony má na kontě již 15 branek. Dvakrát se trefil po přihrávkách Ondry Klímy, který měl sám několik dobrých příležitostí, ty však zůstaly nevyužity. Tři trefy připravil Tomáš Sláma (z toho dvě Michalu Pozlerovi, který se posunul do první formace), sám byl nejblíže gólu v první části, když trefil spojnici. Poprvé v sezoně se trefil Tomáš Čihák, když ve 40. minutě využil přesilovou hru.

Plný tříbodový zisk nám zajistil udržení druhé příčky před Ekonomem, který má stejně bodů. V prvním měření sil jsme však nad tímto soupeřem zvítězili 5:1 a hned na dalším turnaji nás čeká odveta. Na Spartě se 11. ledna navíc střetneme s lídrem tabulky, týmem z Benešova. Pro naše fanoušky ideální příležitost jak zahájit florbalový nový rok, doufáme, že nás v soubojích s těžkými soupeři přijdete podpořit!

Ve středu od 20.00 sehrajeme na Zličíně přátelské utkání s týmem Aktis Praha, hrajícím o ligu níže.