Navigace
Dnes je Pondělí, 25. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Opět máme jen 1 bod a musíme prostě podávat lepší výkony

Mirek [2. 2. 2009, 11.30]

Asi by bylo namístě ponechat poslední ligový turnaj bez komentáře, ale tak alespoň splníme povinnost a podáme stručnou informaci. Zacházet do detailů nemá moc smysl…

Poprvé jsme si vyzkoušeli halu na Kladně, do Prahy jsme ale přivezli jediný bod. Stejně jako na prvním turnaji v roce 2009 jsme první utkání prohráli, když jsme ukázali dvě tváře. Ve druhém duelu jsme se sice zlepšili, ale na víc než na remízu jsme nedosáhli.

FBŠ Bohemians D proti nám nastoupili s několika posilami, přesto jsme si poměrně rychle a lacino vypracovali 4 gólový náskok. Hattrick zaznamenal Michal Pozler, přičemž dvakrát proměnil parádní přihrávky Tomáše Slámy, jeden gól přidal nekompromisní střelou po pohledné přihrávce Ondry Klímy David Sluka (18. gól v sezoně).

Jenže tím náše střelecké představení skončilo a soupeř nás začal stále více tlačit. I v první třetině měl více ze hry, produktivita byla ale jednoznačně lepší na naší straně. V útoku se nám dařilo, problém byl v tom, že jsme se stále méně často dostávali na polovinu FBŠ. Z tlaku Bohemians jsme se vymanili jen sporadicky a zákonitě tak začaly padat branky také do naší sítě. Konečné skóre bohužel 5:4 pro Klokany.

Vinohrady šly do střetnutí s námi již s tříbodovým ziskem a pokud neprohrají, dostanou se po turnaji před nás. Stejně jako první vzájemný duel v Neveklově jsme se s SKV C rozešli smírně, tentokráte výsledkem 2:2.

Po typické akci Kuby Miliona zakončil zblízka Martin Volný a druhý gól dotlačil za čáru Tomáš Sláma. Soupeř však vždy dokázal vyrovnat. Vynikající výkon podal gólman Tomáš Cebak, do poslední chvíle jsme tak mohli bojovat o výhru. Oba týmy jistě po utkání považují remízu za ztrátu.

Potvrdili jsme naše matné výkony z předchozího turnaje a takhle opravdu dál hrát nemůžeme. Těžko soudit, co se v nás zlomilo, ale děláme ze sebe jen hlupáky a hrajeme pod svými možnostmi.

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2008/2009

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor