Navigace
Dnes je Pondělí, 25. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Benešovská šestibodová sobota

Mirek [22. 2. 2009, 19.32]

Po dvou nevydařených turnajích jsme konečně dvakrát vyhráli a z Benešova přivezli plných 6 bodů! V prvním utkání měl sice výkon k ideálu daleko, ve druhém už jsme ale hráli lépe. Turnaj byl jinak ve znamení debutů a dali jsme vzpomenout na závěr minulé sezony, kdy gólman Tomáš Cebak vychytal na Děkance ve dvou utkáních po sobě čisté konto.

Na první utkání jsme se sice scházeli poměrně složitě a na poslední chvíli, B tým Merkuru na tom byl ale ještě hůře a nakonec zápas odehrál v 5 lidech. My jsme naopak dali dohromady celé 3 pětky, přičemž k prvnímu utkání za A tým nastoupili Lukáš Fietzek, Honza Pilař a v netradiční roli obránce brankář B týmu Tomáš Pilař. Do první formace se posunul Michal Pletánek, který od svého letního přestupu dosud nebodoval, a dvěma góly rozhodl zápas. Tomáš Cebak neměl mnoho práce a vychytal nulu.

Ve druhém duelu jsme nastoupili proti Vokovickým Šavlím. Oproti zápasu s Merkurem měla hra větší tempo, hrálo se důrazně a k vidění bylo množství osobních soubojů. Přestože soupeř měl řadu šancí, nedokázal využít ani jedinou. Několika výtečnými zákroky se zaskvěl Filip Hrbek, který první výhru za FT okořenil čistým kontem. První branku vsítili Honza Pilař, když ve třetí části zvyšoval už na 5:0.

Branka Davida Sluky ze 14. minuty utkání proti Šavlím, jeho 19. v sezoně, byla 350. v historii našeho mužstva.

Na dalším turnaji se představíme již 8. března na Chodově, ráno se utkáme se Zdar Barem a po poledni s United Příbram.

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2008/2009

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor