Dnes je Středa, 17. 1. 2018 [Zaregistrovat se]

Dolů a nahoru

Mirek [8. 3. 2009, 0.00]

Noc a den, tak by se dal stručně shrnout nedělní turnaj na Chodově. V prvním utkání (hrané už od 7.30) symbolizovalo vše, co je v letošní sezoně špatně. Inkasovali jsme v první a poslední minutě a vteřinu před přestávkou. Šance jsme si vypracovali, ale proměnili jen několik. Proti jednoduché rozehrávce Zdar Baru jsme neměli účinnou protizbraň a nakonec tak prohráli 4:3.

Ve druhém utkání jsme v poledne nastoupili proti Příbrami, s kterou jsme zatím sehráli nejšílenější letošní zápas. V prvním měření sil jsme prohrávali už 1:5, nakonec ale otočili na 10:5. Tentokrát jsme se ale měli od začátku navrch a po dvou brankách v 9. minutě jsme stále navyšovali skóre. První formace ve složení Sluka-Sláma-Karlovský se postarala o 7 branek, přičemž spoustu dalších příležitostí překombinovala do neúspěšného konce. První gól v sezoně vsítil Adam Pažout. Konečné skóre 9:1 a celkem pohodlné vítězství nad soupeřem, který po rychlých brankách ve druhé půlce první třetiny tak trochu rezignoval.

Obě utkání bychom asi měli smazat a moc se na ně neohlížet. Proti Zdar Baru jsme opakovali dřívější chyby, už to snad musíme zlomit a hodit za hlavu. Máme na víc, než co jsme v brzkých ranních hodinách převedli. Proti Příbrami nám to šlo až moc snadno na to, abychom si mohli říkat, že takhle chceme hrát proti každému soupeři. Nakonec si sice z turnaje odvážíme jen tři body, Chodov jsme ale opouštěli s dobrým pocitem z povedené hry ve druhém zápase, která se musela divákům líbit. Také kvůli tomu hrajeme ;)