Dnes je Pondělí, 23. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

V Braníku 6 bodů a bronzová příčka

Mirek [29. 3. 2009, 21.12]

Vzhledem k výhře Nebušic nad Vinohrady máme před posledním turnaje sezony jistotu, že nás ani jeden z těchto týmů už v tabulce nepředstihne. V prvním sobotním utkání jsme v přímém souboji porazili Nebušice 4:2, odpoledne jsme pak přidali další 3 body za výhru 7:4 nad Horoměřicemi.

Prakticky celý turnaj jsme odehráli na 3 pětky a v dobrém tempu. Proti Nebušicím bylo utkání zbytečně vyhrocené, rozhodčí nechali zápasu volnější průběh. Po první inkasované brance jsme skóre otočili a v závěru výhru ubránili. S Horoměřicím jsme prohospodařili rychle získaný dvoubrankový náskok a o výhře rozhodli pětigólovou šnůrou v polovině zápasu. Pokud jsme hráli naši hru, soupeře jsme zatlačili, když se hrálo otevřeně nahoru dolů, bylo na šancí před oběma brankami zhruba stejně.

V sobotu jsme se představili v solidní formě. Dokud jsme se drželi taktiky a plně se soustředili, měli jsme víc ze hry. Ve chvílích, kdy jsme se nechali strhnout, se utkání naprosto vyrovnala. Kaňkou na sobotních výkonech je závěr utkání s Nebušicemi, kdy jsme během posledních 7 minut nasbírali 38 trestných minut a červenou kartu k tomu. Ani druhé utkání se nehrálo v rukavičkách, k tomu ale nejspíš přispělo hlavně malé hřiště, kde se hra často rozkouskuje do řady osobních soubojů.

Výborně v prvním utkání zachytal Filip Hrbek a letos stále bez porážky zůstává gólman Filip Hron, který nastoupil proti Horoměřicím. Opět příjemně potěšili obránci z B-týmu Tomáš Pilař a Lukáš Fietzek.

Za měsíc nás čeká poslední utkání v sezoně, na Děkance budeme hrát s lídrem soutěže z Benešova.