Navigace
Dnes je Pondělí, 23. 7. 2018 [Zaregistrovat se]

FT Sokol Břevnov FT Sokol Břevnov Unihoc

Soustředění je za námi, nyní vyhlížíme Czech Open

Mirek [9. 8. 2009, 22.12]

USK Slávie Ústí nad Labem 2:1 2x Sluka (2x Klíma)
Baar United 2:0 Pozler (Sláma), Sluka (Klíma) EN
ÅFS Floorball 4:0 2x Daniš (Sluka, Sláma), 2x Sláma (Fietzek)
1.MVIL Ostrava 0:3


Na Czech Open 2009 (prestižního letního turnaje jsme se zúčastnili letos poprvé) jsme bez ztráty bodu vyhráli naši skupinu a přeskočili tak obě předkola vyřazovacích bojů, hned v prvním utkání play-off jsme ale nestačili mužstvu 1.MVIL Ostrava a skončili tak v 1/32finále.

Trenér FT Ivan Sagač s hrajícím trenérem Rychtenbergu Radimem Cepkem
Ságo loví v přestupovém rybníku

V sobotu 8. srpna jsme se vrátili z týdenního soustředění v Jindřichově Hradci a nyní se již těšíme na naši první účast na Czech Open. Na soustředění se alespoň jednoho tréninku zúčastnilo celkem 17 hráčů, průběžně nás bylo kolem 12 do pole. Veškeré drobné starosti se nám podařilo zažehlit hned v počátku a tak ten letošní týden lze hodnotit snad jen pozitivně. V pondělí jsme se vzhledem k problémům s kalendářem přestěhovali za mantinely z tělocvičny Slovanu do sportovní haly, která hostila mj. i finále Poháru ČFbU. Změna to byla obrovská, tréninky v menší a útulné klasické tělocvičně jsme vyměnili za výstavní halu s kapacitou hlediště kolem 700 sedadel…

FT s Luďkem Bukačem
V Jindřichově Hradci se s námi vyfotil také trenér Luděk Bukač

V plánu jsme po většinu dní měli ranní výběh, dvě tréninkové jednotky a trenérovu hodinku s teorií. Volného času tak nebylo příliš, přesto bylo dost vhodných chvil k návštěvě pouti, místních restaurací a barů i partičkám pokeru. Někteří hráči zakusili sportovní a společenské hledisko našeho letního soustředění poprvé, ať už jde o kmenové hráče B-mužstva Tomáše Pilaře a Lukáše Fietzeka, naši novou posilu Ondru Daniše nebo Michala Pletánka, jemuž se ani ze zpožděním nevyhnulo decentní vítání nováčků.

Po týdnu v Jindřichově Hradci se nyní poprvé aktivně zúčastníme slavného turnaje Czech Open. Los nám do skupiny B09 přiřkl mužstvo USK Slávie Ústí nad Labem (čtvrtek 8.00, Kotlářka) a dva zahraniční týmy: švýcarský Baar United (čtvrtek 14.20, Chodov) a dánský ÅFS Floorball (pátek 14.20, Chodov). Papírově si před CO nemůžeme dělat výsledkově velké vyhlídky, přesto se těšíme na to, jak si v konfrontaci nejen s cizokrajnými týmy povedeme, a uvědomujeme si, že CO není pouze o výsledcích. I tak ale máme v kádru několik hráčů, kteří na Czech Open nebudou žádnými nováčky (Tomáš Sláma získal v roce 2006 zlato v juniorské kategorii, o rok později pak v mužské kategorii pomohli B-týmu Tatranu k bronzu David Sluka, Ondra Klíma a Ondra Daniš).

Přijďte nás povzbudit, podporu fanoušků budeme pro zápasy na Czech Open jistě potřebovat!

Na Czech Open odehraje první utkání za FT Ondra Daniš, jehož přestup z B-boyzzz Tatranu Střešovice je před uzavřením. Pouze na CO nás navíc z Anglie posílí Vojta Šust, tatranský odchovanec a nyní hráč London Vikings.

V závěru srpna nás pak čekají již jen dva lehké tréninky v tělocvičně ÚVN ve Střešovicích a od září se pak vracíme k tradičnímu tréninkovému schématu.

« Starší článek Novější článek »

Zprávy ze sezony 2009/2010

Unihoc Florbal Expert TELE3
Florbal Expert

Tabulka:

Stálý nábor