Dnes je Pondělí, 25. 6. 2018 [Zaregistrovat se]

Čtyři body ze Stochova

Mirek [18. 11. 2009, 22.45]

V sobotu jsme ve Stochově podali hodně rozdílné výkony. Zatímco v prvním utkání začaly branky padat sice až ve třetí třetině, většinu zápasu jsme ale měli převahu, ve druhém duelu jsme naopak byli neustále o krok pozadu a remízu zachránili až v poslední minutě. Gólově se opět prosazoval takřka výhradně první útok a vychytanou nulou se blýskl Filip Hrbek.

Proti Las Plantas jsme měli dost příležitostí, první branku ale vsítil až ve 27. minutě Tomáš Sláma. Na druhé straně několikrát zasahoval Hrbek, který v tomto duelu nakonec zůstal nepřekonán. Další naše branky pak zaznamenali Mirek Jahoda, Aleš Mostecký a opět Sláma.

Do druhého zápasu se do branky postavil Tomáš Pilař a ačkoliv jsme se po slabém začátku dostali do vedení, kolem první přestávky jsme třikrát inkasovali a pak už jen dotahovali náskok FKMP. Hodně jsme kazili rozehrávku, v osobních soubojích zaostávali a soupeři nabídli řadu šancí. Ve 32. minutě snížil z trestného střílení Sláma a o pár vteřin později po šťastně sražené střele zaznamenal kontaktní branku Roman Jahoda. V poslední minutě pak srovnal parádní ranou Mostecký na konečných 5:5.

Proti FKMP se nám nedařilo snad nic, naopak soupeř hrál dobře a s využíváním našich chyb neváhal. Čas nám utíkal rychle, v závěru jsme však dokázali vybojovat alespoň bod. Není ale čím se chlubit.

První gól za FT vstřelil Jonáš Krása.

Na příštím turnaji 5. prosince v Radlicích máme na programu utkání proti Berounu a Dynamisu, přičemž obě tato mužstva letos patří ke špičce ligy. Přijďte nás podpořit!