Dnes je Středa, 17. 1. 2018 [Zaregistrovat se]

2x2 góly Jonáše Krásy a 4 body z Radlic

Mirek [6. 12. 2009, 21.24]

V sobotu nás v Radlicích čekali soupeři z vrchu tabulky: Sokol Beroun a Dynamis. V prvním utkání jsme podali soustředěný, kvalitní výkon po všech stránkách, ve druhém jsme působili ospale a hráli na druhé koleji. Celkem jsme si připsali 4 body a do příštího turnaje, kde sehrajeme jediné utkání, máme celkem dobrou výchozí pozici.

S Berounem jsme vstoupili do utkání aktivně, tvořili si šance a získali dvoubrankový náskok. Ve druhé třetině soupeř kousal, brankář Tomáš Cebak ale udržel všechny balonky mimo tři tyče, a ve třetí části poznamenané řadou vyloučení jsme již dovedli utkání k poklidnému vítězství 6:1. Dvěma brankami se prezentoval Jonáš Krása, přičemž řadu dalších šancí nevyužil. Třemi body přispěl Tomáš Sláma a Aleš Mostecký se střelecky prosadil i ve svém pátém utkání za FT. Bez ohledu na podivnou tetí třetinu jsme sehráli vcelku pohledné utkání, které z obou stran nepostrádalo herní kvalitu.

Koukatelné bylo jistě i naše druhé střetnutí, ačkoliv k tomu větší měrou přispěl náš soupeř. Většinu utkání jsme tahali za kratší konec, přesto jsme ale postupně získali až třígólové vedení. Dvěma zásahy se na tom podílel znovu Krása a na všechny branky přihrával Sláma. Krátce před druhou přestávkou jsme ale poprvé inkasovali a ve třetí části o náskok přišli. Konečná remíza 3:3 je nic proti ničemu, vedení jsme měli na jednu stranu udržet, na druhou stranu jsme neměli takové utkání vyhrát. Dynamis spoustu šancí zahodil, navíc se v dobré formě představil brankář Hrbek. Proti otevřenější obraně jsme se sice dokázali prosadit, ale ne tak často, jak by bylo záhodno.

Do Radlic se vracíme už ve středu 9. prosince, kdy se v přátelském utkání střetneme s juniory Panthers.